Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

onban neboli zkracení tresu


Denis

Hráč

16
21.1.2021 17:50

Ahoj  včera sme rpili na tom stejném místě co sem byl ted  a byl i u toho sedlix milionkrát sme to vyskakovaly a nic neřekl  bylo to pohodě. tak že mě přijte že ten trest co mam na 7dnu je uplně nesmyslnej  zbytečne tak dlouho když  tak přijde lofanek  neda se sním  normalně mluvit nic  řekne at vypadnu dolu a rpim přitom sem rpil že sem to vyskočil  a samodřejmě crazy hned ne to nemužeš vyskočit to bys nevyskočil nic podle crazyho nesmíš udelat nic  ,  kdyby se lofanek aspon trochu choval normalně  a vysvetlil to  pohode tak jdu tam, pak tam neco mluvil o VIP skinu , a než sem mu stihl odpovědet tak mi dal ban na 7dnu dekuji denis 

ToxicCZ

Hráč

7
21.1.2021 17:56, naposledy upraveno 21.1.2021 18:01 uživatelem ToxicCZ

Když provedeš kravinu tak se nediv já když něco též provedu nesu také činy tak se uklidni a nediv se že jsi dostal 7 dní náhodou to je celkem ještě v pohodě na to co jsi prováděl tak WTF?!

(Nechápu proč trolíš a pak brečíš)

S tímto popletou mám také své zažité chvilky a nebyl to žádný zázrak :D

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: 19) Je zakázáno se nadbytečně vyjadřovat k přihláškám do AT, žádostem o vytvoření frakce a žádostem o unban, jestliže nemáte s daným tématem nic společného, nebo není váš příspěvek dostatečně předmětný a směřující k tématu.

Denis

Hráč

16
21.1.2021 18:01, naposledy upraveno 21.1.2021 18:01 uživatelem Denis

jsi admin? nejsi tak nekomentuj dík 

ToxicCZ

Hráč

7
21.1.2021 18:05, naposledy upraveno 21.1.2021 18:06 uživatelem ToxicCZ

Jáj ale v pravidlech není zmíněno že se nemohu vyjádřit, a co se tebe týče chováš se celkem jak já v RP stejně trolíš ale já se to pokouším změnit a myslím si že nemusím být admin na to abych měl svůj názor.

A nevidím důvod proč žádáš o ´´onban´´ když to je unban a proč by jsi měl dostat ´´onban´´ když umíš řídit vozidlo s poutama

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: 19) Je zakázáno se nadbytečně vyjadřovat k přihláškám do AT, žádostem o vytvoření frakce a žádostem o unban, jestliže nemáte s daným tématem nic společného, nebo není váš příspěvek dostatečně předmětný a směřující k tématu.
21.1.2021 18:06, naposledy upraveno 21.1.2021 18:08 uživatelem Crazy

Ahoj, přikládám fotky kde je vidět tvé chování při řešení reportu a onu zeď co jsi vyskočil.

 

 

21.1.2021 18:12, odstraněno 21.1.2021 18:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Denis

Hráč

16
21.1.2021 18:15

Ahoj pritom včera sme to vyskakovaly milionkrát a byl u toho sedlix 🙂

Lofanek

Hráč

32
21.1.2021 18:16

Bol si viackrát upozornený, no stále si si išiel svoje.

Unban zamietam


Powered by LeoSight IFS
LT~89

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo