Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Řidičáky


ATEX

Hráč

13
23.1.2021 10:25, naposledy upraveno 23.1.2021 11:02 uživatelem ATEX

Zdar, přicházím sem s návrhem ohledně řidičáků. PSA denně zabaví několik řidičských licencí, ale bohužel toto se dá snadno obejít. Hráč, který přijde o řidičák si může v klidu dojít do autoškoly pro nový řidičák jen za pomoci skipnutí za kredity, tudíž navrhuji tuto funkci buďto odstranit, nebo nastavit aby se to dalo skipnout jen po počtu hodin, na které byl řidičák odebrán jako je to u normálního vytvoření řidičáku za IC měnu.

EDIT: Jelikož pokud si hráč skipne za kredity řidičák, tak s tím nemůžeme nic dělat, jelikož řidičák má, i když by ho mít v té době ještě neměl.

23.1.2021 10:57

Určitě souhlasím, tyjo na tohle bych ani nepřišel a je dobré, napsat to rovnou do ticketu, aby nebylo tohoto po čas opravy zneužíváno.

Michael

Hráč

19
23.1.2021 11:51, naposledy upraveno 23.1.2021 11:53 uživatelem Michael

Ahoj,

tato problematika je už na serveru řešena delší dobu a neustále se s ní nic neděje. Už od 10.1. mi visí ticket na tuto problematiku a zatím bez žádného vyjádření. Já osobně jsem proti obnovování řidičských oprávnění za kredity, jelikož to ztrácí zcela pointu celého RP zabavení ŘP a stává se z toho spíše P2W. Doufám, že se k tomuto v nedohledné době vyjádří i samotný bůh jménem Rataj a konečně se to jednou pro vždy vyřeší a uzavře.

S přáním hezkého dne

Michael 

 

23.1.2021 12:28

S nočním restartem bude opraveno.

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~52