Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vytvoření frakce G&S


Tanny

Hráč

0
1.12.2018 16:11, naposledy upraveno 2.12.2018 13:08 uživatelem Tanny

Název a zkratka frakce : G&S - Gold & Silver takzvaně Zlato a Stříbro

Hráči - Daryl Wyatt |GOLD| - Tanny

Post: Golden (Šéf) Silver (Zástupce Šéfa) Bronze (Člen)

Definice Frakce : Frakce by byla skrz úpravu motoru ale i takové Ilegalní věci (Nelegální závody,tuning srazy,a občas takové ty ujíždění když by se něco p-sralo)

Oblast a interier Frakce - Frakce by měla mou dílnu a interier který jsem už zaplatil

Začinajíci Cash : 0KČ vše by šlo z mé kapsy protože to je soukromá frakce

Důvod proč by měla být frakce : Abych mohl dělat na plnou svou práci,a dělal pro lidi nějaké rp akce (závody třeba o peníze,o vozidla (které bych zakoupil z mé kapsy),a nebo klidně spolupracovat s nějakýma jinýma frakcema ohledně vozidel,Myslím si že by to rozhodně nebyla žádna ztráta jelikož ted bych měl více času na lidi co by chtěli upravit vozidlo

2.12.2018 09:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

StearX

Hráč

0
2.12.2018 10:08

Já bych asi souhlasil je blbost aby Kassa dělala závody apod... Něco takového si myslím že by se hodilo. Za mě Jo

2.12.2018 17:33

Nelegální závody a tak se uplně nestotožňují s Kassou jak funguje na tomto serveru, na minulém tak byla Kassa i zamýšlena, dělala i nelegální věci ( ne převozy, ale prostě ... lidi tam byli namočení do kde čeho )

Asi by to bylo na zvážení...

  1. Kassa by chtěla postavit na nohy, aby nějak fungovala, může to být větší frakce, která dost lidem může dát i práci...
  2. Chápu tvůj koncept toho, jak tu frakci vidíš a mít za sebou dalších víc lidí, kteři třeba jsou jen popeláři...

Asi bychom to mohli spolu ještě probrat a na základě toho se uvidí, jestli budeš mít svoji frakci, nebo si vezmeš Kassu

Tanny

Hráč

0
2.12.2018 21:11

Já bych teda předal KASSU nějakýmu hráči který by o to měl zájem.

3.12.2018 10:30

schváleno lock.


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024