Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Modul trucker


mirda2

Hráč

4
26.1.2021 18:23, naposledy upraveno 26.1.2021 18:42 uživatelem mirda2

Co dostanu za modul do své frakce? Je to modul na to abych mohl vozit kamionem nebo si to musím koupit za kredity ? Prosím pomoc 

Ressetth

Hráč

14
26.1.2021 18:53

Zde na fórum si koupíš ten modul Trucker, který si aktivuješ přes UCP do frakce ve hře (ve hře si musíš na úřadě koupit firmu za milion) Po restartu se ti aktivuje. Musíš si ale ingame koupit tahač za nějakých 7 milonů. 

 

A co jsem tak zpozoroval tak je tu teď nově to, že pokud si koupíš ve hře tahač, můžeš přijímat zakázky i bez firmy.. Snad to takhle chápeš, kdyžtak kdyby ne, tak ti to rozepíšu bod po bodů máš udělat. :) 

mirda2

Hráč

4
26.1.2021 19:31

Koupil jsem si firmu a nemám tahač ale náklaďák  to by mělo stačit takze si musím koupit modul trucker? Nebo tam je alespoň nějaký základ ať můžu dělat pro svou firmu?

 

Ressetth

Hráč

14
26.1.2021 19:44

Ano, pokud si zakoupíš modul Trucker tak můžeš jezdit i dodávkami, náklaďákem a tak. Nemusí to být přímo tahač. :) 

Citace vysvětlení Trucker modulu - "Modul pro frakce na server MTA:SA Skimo RolePlay umožňující frakci vyzvedávat zakázky TruckBooku užitím kamionů, nákladních vozů a dodávek.
Práce se aktivuje na libovolném bodu s ikonkou nákladního vozu na mapě."

mirda2

Hráč

4
26.1.2021 19:45

Fajn tak si to koupím. Když to koupím jak to mám teda vložit tam před restartem 

Ressetth

Hráč

14
26.1.2021 19:51

1, koupíš ten modul v on-line shopu

2, klineš na UCP panel, dole máš svoje předměty. 

3, najdeš si ten modul a dáš "aktivovat do hry (skimo) nebo nějak tak podobě to tam je. 

4, tam zadáš jen id frakce(té firmy) 

5. a tadaa, už jen počkat do restartu serveru (ve 4:30) a můžeš začít s firmou. 

mirda2

Hráč

4
26.1.2021 19:57

Super hotovo děkuji 

Ressetth

Hráč

14
26.1.2021 19:58

Není vůbec zač, rád jsem pomohl. :) 


Powered by LeoSight IFS
LT~54