Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Denis Svoboda


Zeintar

Hráč

49
27.1.2021 01:43

Zdravím. Společně s jedním spoluhráčem jsme se rozhodli, že zkusíme štěstí a vezmeme si podíl za ježdění s kamionama. Narazili jsme na Denise Svobodu, prostřelili jsme mu kola a jakmile jsme ho zastřelili (což nebylo původně v plánu), odpojil se. Byl zabanován na 6 hodin.

Bylo by možné nám dát jeho $, co měl u sebe, případně zbraň? Díky.

 

Incident se odehrál dnes (27.1.) v 1:03 ráno. Video jako důkazní materiál samozřejmě mám.

STAVIK

Hráč

17
27.1.2021 01:47

Minimálně aspoň těch 6 nábojů do glocku, které na něj byly vystřeleny

DrHell

Hráč

18
27.1.2021 08:11

Vy si po rozstrielaní niekoho žiadate peniaze od hráča ktorý dostal ešte ktomu aj ban? Viem že IC sa tým živíte ale dosť to ľuďom kazí náladu a ešte keď Vám dá peniaze dobrovolne po bane tak nebude mať absolútnu chuť hrať naďalej. 

STAVIK

Hráč

17
27.1.2021 10:05, naposledy upraveno 27.1.2021 10:08 uživatelem STAVIK

1.Mě se taky nikdo neptal jestli mám chuť hrát, když mě 3x hned po sobě okradli a to o nemalé částky a ještě jsem musel běhat zpátky pro kamion.. 2. Ten ban co dostal v 1 v noci ho tak donutil jít spát, takže tady zase ráno může vesele jezdit. Ale beru to, proto jsem dopsal ať se aspoň vrátí ty náboje.

Zeintar

Hráč

49
27.1.2021 10:26, naposledy upraveno 27.1.2021 10:27 uživatelem Zeintar

Hellye16, jenže tady jde o to, že se odpojil právě proto, aby nemusel platit. :D Holt, je to riziko kamioňáctví. Stejně jako my jdeme do přepadení s rizikem, že nás někdo chytí a přijdeme o zbraně, které nebyly levné. (a o čistotu rejstříku) Já jsem byl taky Xkrát přepaden o velký sumy asf. Od té doby jsem se to naučil dávat do banky. 

A navíc, kdyby se mu teď ty peníze nestrhly z účtu, co jsme mu měli vzít, tak si do budoucna řekne "Aha! Tak když se odpojim když mam u sebe velky penize, tak dostanu jen ban na 6 hodin, ale penize mi zůstanou!" ... A pak se budou odpojovat všichni :)

Petan09

Hráč

20
27.1.2021 10:38, naposledy upraveno 27.1.2021 10:41 uživatelem Petan09

Pokud ten hráč dostal ban, RP akce musela být určitě VOIDNUTA, jestli ji nedohrál sám AT. Dále je tento příspěvek absolutní trash. Žádat o peníze hráče který ještě k tomu dostal ban.. Nedivím se že to lidi už nebaví když okradnete každého 2 člověka. Já bych na to už ztratil chuť..

Petan09

 

EDIT 10:42: Kdyby jste tu RP akci alespoň dobře zahráli... Ne tímto primitivním způsobem. 

Patryk

Hráč

24
27.1.2021 10:53, naposledy upraveno 27.1.2021 10:54 uživatelem Patryk

Hellye 16 rád by som sa vyjadril.. Na svojej minulej postave som okrádal ľudí o dosť veľké sumy  ( v pridmere 1 000 000 za osobu), a môžem ti s určitosťou povedať že 5 zo 7 hráčov sa pri okrádaní odpoja tzv. Leavnutie RP akcie. Potom z toho ten okradajúci hráč čo vykoumal celý plán na okradanie nemá nič. Zabanovanému skončí ban a v kľude si pokračuje v hre ďalej. Jediné čo sa dá robiť je otravovať adminov a každýkrát to riešiť s nimi lebo samozrejme okradajúci z toho niečo chce mať. Myslím že ani pre adminov to nie je príjemné riešiť zaspamované správy či by nemohli niečo s tým spraviť.

“Vy si po rozstrielaní niekoho žiadate peniaze od hráča ktorý dostal ešte ktomu aj ban?” - dobrovoľne opustil Rp akciu ktorá by aj tak skončila tým že by ho    pán ktorý podal tuto sťažnosť okradol tak v čom je problém?


Je to riziko a je to druh rp ktorý by si mal akceptovať. Ako povedal kolega nadomnou pri oboch stranách je určité riziko. Nakoniec by som rád použil slová jedného zo všemohúcich adminov via falleagle ktorý pri takejto rp akcii okrádania povedal hráčovi ktorý bol okradnutý “Možno kvôli tomu, že ťa okradnú to prestane baviť teba, ale bude to baviť ostatných” :)

 

PS: doporučim ti okrádať keď je na servery vyššia hodnosť administrátora ktorý vie celú rp akciu aj po odpojení dohrať :)

Zeintar

Hráč

49
27.1.2021 11:40

Aremsey,

díky za vyjádření.

 

Petan009,

rádi bychom lidi nerozstříleli, taky se nám do toho nechce. Ale zatím všichni, které jsme přepadli, tak jakmile jsme je zaastavili prostřelením gum (Protože tady nikdo fear nehraje, když na něj namíříš zbraň), tak každý vystoupil a začal chickenrunningovat. (Běhat dokola, abychom ho nemohli trefit) - Můžu poslat video.

Proto si prosím odpust poznámky "kdybyste to pořádně zaRPili-..", díky. Nejsme na to zvědaví. Jsme RPeři, kteří se snaží RPit všechno dokonale, nicméně s těmito lidmi to nejde :)

27.1.2021 14:41
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.1.2021 19:03

Tak ja by som Vám k tomu povedal tiež dačo hej. Išiel som na ťahači zrazu mi roztrelili kolesa na ťahači. Než som stihol dačo napísať okamžite mi dali PK ešte v kabíne autá. Nikto sa neodpojil. Dal som proste respawn a pokračoval som z nemocnice preč. Neviem co riešite žiadne RP tam ani nebolo len ste prišli a zastrelili má.


Powered by LeoSight IFS
LT~84