Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban, omluva sammaelovi


neznamy#1445

Smazaný účet

19
28.1.2021 01:00

zdravím, chtěl bych zažádat o unban, ban je za nadávky členovi AT, kdy mi Sammael falsnul report, kde byla žádost na port a fix auta, kvůli tomu že se mi MTA shodilo na plochu, jsem celkem cholerik a ten false mě lehce naštval, tak jsem sammaelovi začal nadávat: 

uvědomuji si že jsem porušil pravidla, jednal jsem v afektu a také jsem jednal v domnění toho že sammael převádí IC do OOC, a je na mě kvůli tomu zaujatý, jelikož vše bylo s ním v pohodě až do doby kdy jsem jim IC napráskal celou mafii. Po banu následovali zprávy na disu:

Sammaelovi se veřejně omlouvám za urážky co padli proti němu, byli to první a poslední urážky, jinak jsem se Sammaelem vycházel v pohodě. Uvědomuju si že nadávky jsou proti pravidlům, také si uvědomuji že urážky byli dost hrubé, doufám že mojí omluvu příjmeš. Také bych se chtěl omluvit Falleaglovi, vůči kterýmu jsem byl ze začátku agresivní.

Kavil

Hráč

9
28.1.2021 01:05

@neznamy#1445 Jako přehnal jsi to fakt hodně, ale je dobře, že si to aspoň uvědomuješ. Za mě bys tu šanci dostat měl, samozřejmě s nějakým banem, ovšem ne permanentním. Na toto si ale dávej bacha, nejen na MTA. Může to nadělat velkou paseku.

28.1.2021 01:06, odstraněno 28.1.2021 01:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

OurMatthew

Hráč

26
28.1.2021 01:13, naposledy upraveno 28.1.2021 01:14 uživatelem OurMatthew

@neznamy#1445 Znám tě dlouho a vím že tě dokáže  rozhodit i maličkost. Bohužel i takovéto maličkosti mohou pak ublížit někomu jinému. To co jsi napsal bylo bylo velmi  hrubé a nekoretní. Ale také vím že když zvládneš vychladnout tak toho lituješ. Né každý umí zvládat svoje chovaní. Za mě bych ti šanci ještě dal, ovšem toto je na Fallovi a také na sammaelovi zda tvojí omluvu přijme.

28.1.2021 01:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.1.2021 09:59, naposledy upraveno 28.1.2021 10:06 uživatelem Awoo

Vidím to jako vhodnou příležitost se vyjádřit k tvým reportům o fix auta. 

Je zajímavé, že vždycky máš naprosto perfektní omluvu a důvod k tomu, aby ti někdo fixnul tvoje Lambo. Četnost těchto tvých reportů je zhruba stejná jako celého zbytku serveru dohromady. Musíš taky pochopit, že AT si toho už všimlo a přestává je to bavit, stejně jako před nedávnem neustálé reporty několika hráčů na chain-robberies po celé mapě - takhle to prostě nefunguje. 

většina hráčů dostane lag, nebo podobný problém a někam to napálí do stromu? Fajn tak se dá pochopit že to neRPí, obzvlášť když kolem není nikdo, kdo by toho byl svědkem a viděl to, ale pak si zajedou do payspraye nebo k mechanikovi na fix. 

Možná je na čase to Lamborghini vyhodit, prostě ti fakt nesvědčí. Teď jsi kvuli němu dostal Permaban. 

Popřemýšlej o tom.

edit: aby to nebyl uplný OT: jsem pro zkrácení banu, nikoliv unban. 

sammael02

Hráč

21
28.1.2021 15:28, naposledy upraveno 28.1.2021 15:45 uživatelem sammael02

Ahoj Cosmmo,

Tvou omluvu přijímám, ale tvé chování bylo dost hrubé a dost nekorektní a nemístné. Toto si jako hráč k členovi A-T nemůžeš a nesmíš dovolit. Jak již psal @Awoo, tak tyto reporty o fix jsou velmi časté. Proto jsem se to rozhodl takto řešit. Ano taktéž jsem pro zkrácení trestu na 1 týden, aby jsi si uvědomil jak se máš chovat. Takže ti ban zkracuji na 1 týden a zamykám téma. 🔐


Powered by LeoSight IFS
LT~103

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024