Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nesmyslný ban, prosím rychle přečíst

1 2



slavnyfelix

Hráč

3
28.1.2021 12:10

Začlo to tak ze jsem sel přepadnout chlapa, zastavil jsem ho on vystoupil napsal jsem /me bere nůž a dává ho chlapoj ke krku. Následně jsem ho svázal a prohledal, viděl jsem ze má 50 000. Napsal jsem /me bere 50 tisíc , On to ignoroval a zavolal policajty a nějaký jeho kamose, psal jsem do OCC moje id a ať napíše /pay 19 50000 

Napsal ze mi to nedá, přijeli jeho kámoši zacli do mě střílet tak jsem na to neměl nervy a začal jsem ujíždět, honili mě policajti a Ja se vyboural ( ne moc) ujížděl jsem dal a dostal jsem ban... chápu neměl jsem ujizdet, ale on mi měl ty peníze dat hned, přece kdyby mi je dal tak Ja stihnu ujet dřív než přijeli ostatní hrači a policie, ban by měl dostat on a měl by mi dat těch 50 tisíc : můj dc je slavnyfelix, psal jsem už do diskuze

28.1.2021 12:24
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

slavnyfelix

Hráč

3
28.1.2021 12:48

Video nemám to mám nahrávat všechno co hraju? Mám hráče který to viděl...

slavnyfelix

Hráč

3
28.1.2021 12:49

A Log nevím jak dat :(

Lofanek udělil za tento příspěvek varování: Double post

Zdenek

Hráč

21
28.1.2021 12:52, naposledy upraveno 28.1.2021 12:53 uživatelem Zdenek

Je vidno, že neznáš moc pravidla. Přepadení dle pravidla 31 má být nahráváno a sledováno členem AT. Pokud ani jedno nebylo splněno, tak dle mého úsudku došlo z tvé strany k porušení tohoto pravidla. 

 

Edit: Člen AT si toto může vyžádat do sedmi dnů. 

slavnyfelix

Hráč

3
28.1.2021 12:55

Wtf to mám volat na každý přepadení admina? To by tam musel semnou byt celou dobu :D nahrávání Ok to jsem nevěděl, no nic tak jsme udělali chybu oba tak myslím ze by jsme taky oba měli dostat ban

acaBeNendohzoR

Hráč

69
28.1.2021 12:58

Ahoj, ban sem ti dál já, policista cop tě naháněl sem byl též já, z mého pohledu přišlo volání, přijel sem tam, jediný kdo začal utíkat tak sem tě pronásledoval, nejdříve si jel po stěně mostu, poté si vyletěl z vozovky a zapíchl se do stráně, zarpil si /me pásy cukly a ujel si, ban si dostal výhradně za to že si ujel, žádné nahlášení porušení pravidel si nenahlásil. Pokud si okrádal a nemáš nahrávku, můžeš být rád že ti to neprodloužím.

slavnyfelix

Hráč

3
28.1.2021 12:58, naposledy upraveno 28.1.2021 13:00 uživatelem slavnyfelix

Ale pořad si stojím za tím ze ten ban bych mít neměl, kdyby dal ty peníze jak měl nic dalšího by se nestalo...

slavnyfelix

Hráč

3
28.1.2021 13:01

Wtf, kamo kdyby mi dal ty peníze tak ty tam ani nestihnes dojet chápeš, musel jsem ujet protože do mě začal střílet nějaký dement 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~64