Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

EMS


Zeintar

Hráč

49
28.1.2021 16:08

 

Zdravím. Nejednou se mi stalo, že si jedu a nakraji silnice stojí sanitka a na silnici stojí několik lidí a RPí zranění. Nemůžete jít aspoň ke straně? Nebo si zavolat PSA, aby to tam uzavřeli? EMS vždy provádějí pomalu operaci na silnici a každý do nich lehce nabourá. Říkal jsem to Xkrát Icly, ale bohužel, musím vytvořit toto.

/Nehledě na to, že na po bouračce trávěj třeba hodinu na místě, kde se RPí ošetřování. Proč ho prostě neodvézt do nemocnice a neRPit až tam? Na silnici vám umře:D/

 

 

 

tomashusenica

Hráč

8
28.1.2021 16:13

Čau.Jak bych to řekl ja neni to EMS Ale ZZS,a musi to dělat na místě DN je to prostě nutne kdyby si přijel a jen ho odvezl do nemocnice nikdy neviš co ma za zraněni ic jen ooc status,tak jak přijedou udělaji kontorlu stavu ošetři ho,a až potom ho odvezou do nemocnice jak bude pacient na to připraven.Tankle to je podle mě

 

 

28.1.2021 16:20

No, nejednou se mi stalo, že mě málem někdo sejmul i v reálném životě, když jsem zrovna z RZty vycházel apod. Ne vždy se nám povede se na místě sejít s hasiči i policií současně, i když by to samozřejmě bylo ideální, nicméně nemůžeme vzít pacienta po autonehodě, který je v bezvědomí, hned po vytažení z auta ze silnice. Ošetření ve hře do jisté míry reflektuje skutečné postupy a proto provádíme ze všeho nejdříve zajištění vitálních funkcí, v případě podezření na poranění páteře provádíme celotělovou imobilizaci event. s fixací pánve. To nějakou dobu trvá, ale po tuto dobu s pacientem téměř není možno hýbat. Spoléháme se na to, že tu velkou červenou cihlu s rozsvícenými majáky prostě lidé vidí a dle zákona sníží rychlost, event. zastaví své vozidlo. 

Zeintar

Hráč

49
28.1.2021 16:27

Yesss, ale stejně, aspoň na trávu, viz ten screen co jsem posílal. Fakt každej operuje přímo na silnici mezi auty :D

Pa7r9k

Hráč

8
28.1.2021 17:28, naposledy upraveno 28.1.2021 17:28 uživatelem Pa7r9k

True , myslím si že by mohli ošetrovať  rovno v záchranke. Myslím si že naj jednoduchšie.

Lofanek

Hráč

32
28.1.2021 18:08

No najskôr ho musíme do tej sanitky nejako dostať, obzvlášť s pacientom po autonehode sa veľmi ťažko narába, keďže s ním musíme hýbať čo najmenej.

28.1.2021 21:32

Já, protože jsem byl nejednou sražen takhle, naučil vždy dávat sanitku do ideální polohy před místo události, samozřejmě je nejlepší PSA u toho, ale ne vždy se nám to povede sloučit, nevím jak je to u PSA, jestli mají nějakou linii co je nejdůležitější či míň, ale někdy se mi zdá že ,si radši vezmou něco, co je víc RP zajímavý než stání před dvouma nabouranejma autama, a ostatní popsali ostatní(geniální slovní hříčka že ano?) , a také, co je velmi zajímavé, že na to nikdo nereaguje, a objedou to, :D , jednou vim že se někdo už naštval a dal jim tam obří betonový bloky, to jen taková kravinka, třeba se u toho někdo pobavil

1.2.2021 16:41, naposledy upraveno 1.2.2021 16:42 uživatelem Awoo

No vyjádřím se k tomu ze strany PSA, já osobně to dělám tak, že jakmile můžu, tak responduji na ten call, který je aktuální, a dělám to i mimo službu, protože moje IC postava je tak nastavená, přijedu na místo ať se děje cokoliv, vrazím svoje ať už služební, nebo osobní auto (což z pravidla je nějaký velký pickup / offroad) do toho pruhu ve kterém je zrovna nehoda proti směru jízdy tak aby to vozidlo vytvořilo makeshift roadblock a zároveň určitou viditelnou překážku pro přijíždějící vozidla, na druhou stranu pak šlahnu světlici, která tam chvilku svítí... 

Myslím si že dost mých poddaných z PSA to dělá obdobně, nebo alespoň v to doufám - fakt je ten, že prostě když je osoba rozšlehaná ve vozidle, někdy třeba nejde hned vytáhnout a pokud je na zemi, tak nejde hned přemisťovat, snažím se o to většinou, to tím směrem hnát co nejrychleji, když u toho jsem, protože si uvědomuji nebezpečnost zákroku na silnici, ale někdy tomu tak není. 

Možná by bylo dobré udělat nějaký všeobecný postup, kterým by se řídily všechny složky IZS, asi nad tím zapřemýšlím. Třeba jako naprosto idealní "živá překážka" v provozu je hasičská cisterna, ta se rozplizne přes oba pruhy a jde vidět fakt z dálky. nakonec i ta sanitka se dá postavit do cesty. Zaparkovat to na trávu a pak uprostřed silnice provádět vyproštění mi nepříjde jako nejvhodnější postup. 

Nakonec i dobří občané SA mohou přispět svým kouskem do mlýna a ze svého vlastního vozidla vytvořit roadblock pokud přijedou k nehodě, myslím že záchranáři by jim za to byli dost vděční v mnoha situacích. Ale z 80% když vidí nehodu, tak to prostě objednou nebo projedou nějak středem a jedou dál. třeba takový kamion s návěsem, který by měl sakra počkat místo toho aby se zkoušel procpat přes nehodu, tak ten by mohl vytvořit nádhernej roadblock pokud třeba PSA/HZS nemůže dorazit, nebo z jakéhokoli důvodu na scéně není. 

Můj názor. 

xxxondraxxx

Hráč

3
10.2.2021 10:46, naposledy upraveno 10.2.2021 10:48 uživatelem xxxondraxxx

reknu ti to zjednodušeně 

1 až budeš ředitel ZZS tak si to dělej jak chceš

2 nemůžeme ho hned odvést do nemocnice protože by mohl např. Vykrvácet, otřes mozku, bezvědomí, nedýchal by atd. 

3. Když si naboural tvoje chyba nemáš jezdit jak hovado pak by jsi nenaboural 

4 když má třeba tržnou ránu na čele nebo někde která je na šití a silné krvácí bohužel to musíš ošetřit na místě 

DEKUJI ZA POCHOPENI CELEHO IZS TÝMU

Dobře až tě budeme ošetřovat a budeš krvácet tak tě hned odvezeme a můžeš či dát cestou do nemocnice hned CK 😊

 

 

 

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~91

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024