Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Radima - Dle mého nepřiměřený trest


30.1.2021 22:57

Zdravíčko.

Dnes v 16:20 jsem já a Demon dostali ban za porušení pravidla 7. Situaci řešil Radim a dospěl k závěru, že jsme toto pravidlo porušili. Samozřejmě ano, porušili jsme ho. S banem nemáme vůbec žádný problém, dle mého si ho zasloužíme. S čím nesouhlasím je délka trestu. Dle mého se Radim, i když říká, že je zasedlý na pravidla, úplně vykašlal na všechny okolnosti banu. Nevím vůbec jak je na tom Demon, ale já jsem za celou svou dobu nebyl potrestán admin týmem, byl na mě jeden report, jenž byl zamítnut. Toto bylo moje první porušení pravidla na Skimu. Jen ve shrnutí situace zde vypíšu podrobnosti. 

Jeli jsme s Demonem přepadávat kamiony. Vytipovali jsme si jeden a za tím jsme jeli. U mýtné brány jsem po něm začal střílet (To je mimochodem to porušení pravidla). Když jsme ho chytili a já mu rozstřílel kamion, aby s tím nikam neodjel, tak prvně neRPil fear. (Vcelku je mi to šumák). Poté Demon zaRPil, že jej vytahuje. Demon ho okradl a mezitím přijel druhý tahač, který na mě začal najíždět. Bohužel jsem nestihl utéct a tahač mě srazil a přejel mě. Na místě jsem v death modu vyčkal zhruba minutu, poté jsem dal respawn. Radim diskutoval o tom, že by mě mohla ZZS ošetřit a PSA mě poté zatknout. Ovšem, to by byl powergaming. V té situaci jsem si ani neuvědomil, že by mě ZZS potencionálně mohla ošetřit. Dal jsem respawn a jelikož jsem nebyl zabit vlivem PSA, odešel jsem z nemocnice. Po zhruba minutě mi vypadl internet, v čemž mi Demon psal, ať nahraju video na youtube, že situaci řeší Radim. V tu chvíli jsem začal video uploadovat a šel jsem na server. Diskutovali jsme tam co a jak, poslali jsme Radimovi logy, záznamy z obou stran a následně Demon předal Radimovi peníze, které jsme ukradli. Demon navrhoval, že by mohlo být RE-RP a tím by se to mohlo vcelku celé vyřešit. V zápětí nám oboum udělil Radim ban na 24 hodin z důvodu porušení pravidla 7.

Sice vím, že délka banu záleží na administrátorovi a my mu do toho nemáme co kecat, ale 24 hodin je dle mého přehnané.

 

Nežádám o nějaké potrestání Radima, ono by to ani nebylo možné. Jen si myslím, že Radim jednal přehnaně a i přes můj čistý štít jak ve hře, tak na foru mi udělil velký trest, viz. stejné tresty. 

17.12.2020 22:03 Racoon sammael02 Pravidlo č.7 (1 hodina)

17.12.2020 22:03 Samco69 sammael02 Pravidlo č.7 (1 hodina)

17.12.2020 22:03 sweetcze sammael02 Pravidlo č.7 (1 hodina)

17.12.2020 22:02 PavolRovia sammael02 Pravidlo 7 (1 hodina)

 

16.1.2021 20:12 Adam42069 Kapralek porušení pravidla 7 (1 hodina)

16.1.2021 20:12 Poison Kapralek porušení pravidla 7 (1 hodina)

16.1.2021 20:12 Dukkynko Kapralek porušení pravidla 7 (1 hodina)

 

Zde popřípadě přikládám i video z přepadení. (Video jsem začal nahrávat až po mýtné bráně, tudíž tam začátek není. Ale abych řekl pravdu, ANO, střílel jsem u mýtné brány).

https://www.youtube.com/watch?v=KHX4iqjAyuU

Zde je mimochodem přiložený chat semnou a Demonem po té, co mi spadl internet - https://imgur.com/6a0Eu6c

Zeintar

Hráč

49
30.1.2021 23:15

Ale nu, 1 den snad přežiješ, aspoň se podíváš ven. =D

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 19
30.1.2021 23:19

@Zeintar - Hned jsem té příležitosti využil. :D

bit

Hráč

49
30.1.2021 23:55

Každý admin dává bany jinak. Mě Radim připadá jako přísnější, ale dobrý admin. Já bych to neřešil přestal být soy boy a příště nedělat chujoviny...

31.1.2021 00:04, naposledy upraveno 31.1.2021 03:30 uživatelem Zchovankyo

@XirexCZE - Víš ty co, máš pravdu. Stejně už zbývá málo času, aspoň se vyspím. ;) Radim je přísný a dobrý admin, ale takové tresty pro někoho, kdo na serveru nemá žádné prohřešky je trochu příliš, ale budiž. 

 

 

Toto téma můžete uzamknout. :)

 

 

 

 

 

 

Pro příště "Mně Radim". 


Powered by LeoSight IFS
LT~95