Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


1.2.2021 13:54

zdravim nedavno mi byl udělen ban pravděpodobně za leavnuti rp akce timhle

bych chtěl zažádat o unban a určitě už se to nebude opakovat ban mi byl udělen

na postavě Tyler Lensn 

Předem díky za vyřešení

acaBeNendohzoR

Hráč

69
1.2.2021 14:22

ahoj, na tvůj účet ban udělen nebyl, ani ses na skimo nepřihlásil, ovšem postava co zde uvádíš skutečně ban dostala, takže mám podezdření na multi acc

1.2.2021 14:27

mam pouze dva učty na webu nepamatuju si přihlašovaci udaje na druhy ůčet tak sem musel napsat z tohodle jinak použivam only ůčet kde mam tylere lensna 

1.2.2021 18:27, naposledy upraveno 1.2.2021 18:28 uživatelem Rataj

Místo unbanu jsi si vysloužil ban na celý účet za multi-acc, gratuluji.

Vlastnictví více účtů na osobu je zakázáno! A nevymlouvej se, že druhý účet máš kvůli zapomenutému heslu, když jsi jej vytvořil 4 minuty po tom, co jsi si registroval první účet.

Přesto, pokud jsi skutečně heslo zapomněl, existuje na webu krásné tlačítko "Zapomněl/a jsem heslo"

To tlačítko vypadá asi nějak takhle:

Kdybys měl s přihlášením na svůj účet nějaké další komplikace, klidně se mi ozvi na Discordu nebo emailu a pomůžu ti s tím.

O unban na herní účet si samozřejmě můžeš zažádat ze svého hlavního (a teď už jediného) účtu, tam ban na web nemáš a můžeš si podat novou žádost o unban, či se vyjádřit k této pod správným účtem.

Jinak ban máš od @SedliX, který bude tuto žádost řešit, jakmile se vyjádříš ze správného účtu a podáš nějaké lepší vysvětlení a omluvu.

Důvod tvého banu si můžeš přečíst zde (provedl jsi toho trochu víc, než píšeš):


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024