Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban - Matthew carter


2.2.2021 15:57, naposledy upraveno 2.2.2021 16:13 uživatelem neznamy#4148

Meno postavy : Matthew Carter

Dôvod, osoba ktorá udelila ban, na koľko : Powergaming, RozhodNeneBaca, 5hodín

Čo sa vlastne dialo ? : Prevážali sme z kamarátom na kamióne a zrazu som dostal lag a ocitol som sa mrtvy. Podal som si report z tím že by som potreboval revive. Nikto mi ho nebral a ponáhľal som sa tak som dal repsawn a išiel som sa niekoho spýtať na odvoz. Následne ma vzali no išli preč a začali ma okrádať. Prebiehalo RP. mysleli si že zdržujem lebo som písal veľa do Local OOC. No do local OOC som písal len keď som sa v niečom pomýlil alebo keď som sa opravoval. Následne si mysleli ze som zle erpil pretoze osoba zerpila /me Prehľadáva hoa náasledne /do Našiel vysielačku ? Ja som na to odpovedal /do Zatiaľ F, Tím som mal na mysli že majú hľadať dalej. Náasledne osoba zaeprila prehladavanie od hlavy až k päte a dal som /do S. Ďalej na miesto piršli nejaký ľudia a vôbec som z nimi nemal nič spoločne. Mysleli si že meta. Začali po nich strieľať a oni ušli a na to zavolali PSA. Keď prišli PSA chlapci ( Ktorý ma uniesli ) začali plakať a zavolali si RozhodneNeBaca. Následne som dostal ban za Powergaming na 5 hodín. 

Tímto žiadam o unban a hlavne za vysvetlenie banu. Ďakujem.

S pozdravom Matthew.

acaBeNendohzoR

Hráč

69
2.2.2021 18:45

unban udělen, nyní se budeš moct napojit


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024