Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přesun RP do Las Venturas


Lukassenkoo

Hráč

2
2.2.2021 20:55

Zdravím, napadla nás s kámoši jedna věc, jelikož na serveru denně hraje kolem 150 lidí a RP je rozděleno na 3 vesnice. Napadlo nás to, že až server dosáhne aspoň 200 hráčů za den, tak by se RP mohlo přesunout do Las Venturas, ještě jsem tam neviděl žádné RP a na tolik hráčů by to město úplně stačilo. Podle mě je to dobrý nápad udělat. Vaše názory pište pod příspěvek.

OurMatthew

Hráč

26
2.2.2021 21:23

Red County je dostačující a krásně se tam RPí :)

2.2.2021 21:31
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lukassenkoo

Hráč

2
2.2.2021 21:40

Dobrá, jen nás to napadlo jako dobrý nápad ale bylo by to složitý zase všechno zařizovat, ale aby nás v budoucnu nebylo na Red County moc.

Zeintar

Hráč

49
2.2.2021 22:08

V LV klidně RPit můžeš. Benzínky, nemovitosti tam jsou. Nikdo ti nebrání v tom, tam RPit. :)

Sensei

Hráč

27
3.2.2021 08:17

Ja som nad tým tiež premyšlaľ no ale jedine pri 500 hráčoch, teraz v red county sa dosiahlo to že ulice su plné alebo minimálne je vždy na nich nejaký hráč, čo na iných roleplayoch kde som hral, ktoré sa odohrávali v LS (grove street atď) toto nebolo možné. Herná zona sa pomaly ale isto rozširuje čo som videl tak interiéry sú pridané aj na server LS a na juhu LV tak aby to nebolo ďaleko do hernej zóny. Možno jedného dňa pri 500 hráčoch urobi anejaké väčšie centrum no zatiaľ to je dobré a viac než vyhovujúce.

DnOndra

Hráč

50
3.2.2021 08:19

Ahoj. :)
Já jsem rád za Red County, už od začátku se tam RPí a je to originální, neviděl jsem to u žádnýho CZ/SK serveru. 
RPit v Las Venturas můžeš, jak psal Zeintar, nemovitosti, benzínky, tam jsou. A nemyslím si že na Red County nás bude moc v 200 hráčů, přeci jenom je tam více vesnic ve kterých se dá bydlet a jsou blízko Red County ;).

 

Sensei

Hráč

27
3.2.2021 08:29

DnOndra má pravdu,  aj keby sa to presunulo do LV tak by to bolo silou mocou, lebo prirodzene sa zapĺňajuú hráčmi tak či tak iba ďalšie dediny ako napr. Dilimore, čo už je mimo hernej zóny no je to blízko, Fort carson sa začal plniť čo som si všimol->bazar, firmy, domčeky a určite si viem predstaviť že časom sa zaplní aj Las Barrancas

xxxondraxxx

Hráč

3
10.2.2021 10:40

Čím víc hráčů tím víc bouraček protože každý jezdí jak prase 🐷 

Kozina

Hráč

27
23.2.2021 17:22

Já bych to rozšířil o Dillimore něco tam třeba přidal ale přesun do města je zbytečný byly by tam prázdné silnice ulice bez lidí takhle to je v poho pořád potkáváš nějaké hráče a je to ok buďte rádi že tam je to takhle jinak by se stala nehoda a nikdo by neerpil jako teď taky se stane že někoho tuknes a on že to nevadí jako je to v poho za mě ale velkej prostor a nikdo by neřešil nehody můj názor takhle bych to prostě nechal Max bych to rozšířil o Dillimore nic vic


Powered by LeoSight IFS
LT~145

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo