Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náhodný nález


3.2.2021 08:30

Ahoj, napadlo mě to,že by se mohlo na server přidat nějaké barn finds a nebo nějaké aukce o nějaké unikátní vozidla, podle mě by to mohlo být zajímavé. Pokud by to vůbec bylo možné

3.2.2021 08:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sensei

Hráč

27
3.2.2021 08:34

Já ti nevím Ricku s tými aukciami, veľa hráčov je tu nových a nemá peniaze alebo minimálne nebudemínať na akciu a naopak hráči čo tu sú dlhšie a majú peniaze tak zaiste majú aj veci ktoré chcú a asi nepôjdu do aukcií, to je čiste môj názor, možno keby to bolo o nejaké prémiové autá, ktorých by bolo 3ks na celom serveri tak to je o inom ale inak dražby o tradičné autá/nehnuteľnosti záujem nebude, si zober, že je dosť problém tieto veci vôbec predať nie to ich dražiť :D 

Zeintar

Hráč

49
3.2.2021 11:09

Tady někdo hraje hodně Forza Horizon 4. :D

"Prémiové" auta by ztratila svoji exklusivitu tím, že by každý věděl, kde ta opuštěná stodola je. 

Navíc, speciální vozidla, co nejdou získat již zde jsou. Získat je lze ale jinak.

 

 

//Klidně písni na discord Zein#4245, Forzu bych dal.

Holub

Hráč

45
3.2.2021 11:24

S touhle myšlenkou se už dříve mělo pracovat - pět vozidel schovaných po herní zóně, s livery koroze či mechů, s nějakým dalším poškozením a tak. Problém je v tom, že to mělo počítat s jiným skriptem týkající se poškození vozidel, plus ještě nebylo vyřešeno jak by se řešilo IC přivlastnění vozidla.

Sensei

Hráč

27
3.2.2021 11:35

@Holub To vôbec nieje zlý nápad pár krát do mesiac (1x-2x) schovať náhodne na mape rozbité vozidlá po nejakých lesoch, šrotoviskách, púšťach, opustených garážach atď s možnosťou opravy, ako napírklad zobrať do servisu kde by si musel doniesť nejaké suroviny alebo passive kupiť cez script nové autodiely atď atď ale to je na ďaľší topic a samostatnú konverzáciu. Ale v slovazmysle nejaké exkluzívne vozidlá by sa dražili pár krát do mesiaca za celkom mastné čiastky, no oplatilo by sato. Napríklad ako v príbehu GTA San Andreas ako je v SF tá loď  prístave kde ste museli nosiť auta na zákazky tak by bola nástneka so zoznamom ktoré auto bolo dovezné tneto mesiac a napríklad pridať do salónu v BB ale v SF tiež ktorý ste vlastnili v príbehu (oproti benzínke v DOHERTY) by bola tá nástneka (alebo nejaka ponuka proste) na tu danu dražbu ale to je tiež na vlastnú diskusiu. Ku tým stodoliam by to mohlo byť dobré ale nálezy by boli vzácne a v malom počte, predsa len nieje v každej druhej stodole sud s diamantamy, hej? :D


Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo