Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UB 3lidí.


Soudruh

Hráč

16
3.2.2021 15:52, naposledy upraveno 3.2.2021 16:43 uživatelem Soudruh

Nemám slov.

Vybrzdíme borca, chcem erpit (erpili jsme) to že z něj dostanem keš. Neměl odstup. Vybere z ritě (asspulling) dildo a začne tam sním machrovat. Dostal nějakolik ran, kopanců a svalení z kopečka. Po chvíly přijetí borka která mě skoro přejela.

Veme z přední sedačky lopatu a jde jak rambo na 4 cápky s lopatou.

Vytáhl jsem baseballku z tašky, kterou jsem ještě ráno erpil že jsem si ji tam nacpal. Dostala jednu šupu, čekal jsem na reakci do /do /me cokoliv. Borka s lopatou začne DMkovat.

Týpek s dildem který dostal kopačky, svalili jsme ho z kopce dolu. Se zvedne, veme nůž, začne také DMkovat. Příjde admin, je tam půl minuty, neveme si záznamy, logy nic.

Ikdyž jsme se ho ptali jestli to chce hned. Bez reakce ban 5x.

 

 

Ze strany těch dvou na videu / Dom_Black / Nancy_Polter /... To bylo non-fear, trash-rp , asspulling, DM

 

dnes v 15:44 Soudruh RozhodneNeBaca DM (5 hodin)
dnes v 15:44 sasaveliky386 RozhodneNeBaca DM (5 hodin)
dnes v 15:44 Dukkynko RozhodneNeBaca DM (5 hodin)

 

Záznam z mojí strany:

https://youtu.be/142P8Qlg_D8

 

Záznam od Enrique

https://www.youtube.com/watch?v=HTjqB60OGh4

Poprosím o vvyjádření Bači

 

Dukkynko

Hráč

7
3.2.2021 16:11

Dobrý deň, môj názor na toto je asi každému jasný. Už ma nebaví každých 20 minút toto riešiť. Každých 20 minút , týpek čo sa hrá na hrdinu a nabehne na 4 ozbrojených ľudí z baseballkou/lopatou/dildom/taserom atd. atd.

Dalej keď na niekoho nabehnú 4 týpci z nožami atd. tak týpek " Čo je ? čo chcete ? Jaký gangstery dyg. atd.

Žiaden RP Fear , Žiadna spolupráca v RP , a žiaden Rešpekt k danému RP , 

Pretože väčšina ludí na Skime funguje tak že sú Vycvičený Vojaci/ Mafiani ktorý sa ničoho neboja a rýchli jazdci ktorý jazdia NON RP /(Česť Výnimkám) 

Je to pekne vidieť pri Chatkách po celej mape, Týpci bývajú v Chatkách za 200k ale hlavne že maju kúpené Mergle/Audiny , okolo 2 mega, a majú plné Trezory zbraní .,. 

Je sice pekné že sú na servery bedne zo zbraňami/špecialne Itemy za real Peniaze / Polepy atď... 

Týpek dojde pošle 10 Euro na server kúpi bedne zo zbranami a predáva ich za 150 tisic 1 poprípade polep za 1,5 mega , Trošku Pay To Win., A čo je sranda celý Chat na servery je zaspamovany Inzeratmy ako týpci predávaju , GUN Crate, Polepy na auta ... A keĎ sa spýtate admina či to nechú nejak riešiť : " nedá sa to riešiť kašlať na to " 

Nemám proste slov. To iste teraz Dostaneme ban a to mu píšeme do Chatu že či nechce vidieť nejaké dôkazy, ale nie proste Insta BAN 

Moje vyjadrenie nech sa páči. Ďakujem , Dukky. 

Dúfam že si to niekto vezme k srdcu..

Zdenek

Hráč

21
3.2.2021 16:29

Zdravím, nějak nejsem schopen vydedukovat, na co si stěžuješ. Stěžuješ si na špatné potrestání ze strany člena AT ? Dostali jste oprávněný ban za DM, čehož jste se dopustili. Pokud by to vyústilo v to, že by Vás pánové utloukli lopatou a dildem, tak vždy při PK to píše takovou krásnou větu ( pokud tě někdo zabil pomocí DM, neoživuj se a podej si report ). Spíš bych tuto stížnost směřoval úplně jiným směrem a ne si ještě stěžovat, že Vám dal ban. Hezký večer 

3.2.2021 16:35, odstraněno 3.2.2021 16:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Dukkynko

Hráč

7
3.2.2021 16:37, naposledy upraveno 3.2.2021 16:40 uživatelem Dukkynko

Jasne no, to DM berem .. Viem kam tým smeruješ že sme sa tam mali nechať umlátiť a dať report lenže report sme mali hneď od začiatku ale ide o to že sme dostali instantný ban a to sme sa ani nevyjadrili k tomu tým pádom by zo Strany admina možno prišlo pochopenie že Mali sme na to právo im to nejak vratíť poprípade sme to DM spravili z nejakého Rozčulenia alebo tak chapeš. A vyšli by na javo dalšie porušenia pravidiel zo strany tých 2 hráčov 

acaBeNendohzoR

Hráč

69
3.2.2021 16:44

vám třem unban udělen

Soudruh

Hráč

16
3.2.2021 16:45

Děkuji za vyřízení. Poprosím o LOCK.

 

Petra

Hráč

8
3.2.2021 16:48

Dobrý deň, z mojho uhla pohľadu je vtipne ako si zostrihol to že som okolo vás už na tom BMW prešla...bežne keď človek vidí auto kamaráta a jeho samého v ohrození je jasne že sa otočí a pojde mu pomocť alebo sa minimálne oboznámiť s problémom ktorý nastal a ak tak mu mohol pomocť v tejto zlej situácii a nie ho nechať dobiť poprípade zabiť... taktiež bežne keď niekoho kopem v partii 4 ľudí (alebo viacerých ) hneď zaútočím do ženy s lopatou keď nestihla povedať ani slovo to sa naozaj až tak bojíš ženy? žena ktorá kope kanáli sa síce nevidí často ale hneď je napadnutá a ani sa nestihne oboznámiť zo situáciou z akého dvovodu je jej útočené do kamaráta a následne do nej samej.

Prechádzala som okolo tejto partii z Palomina do Mongomeri pretože som bola v banke keď že som odkupovala auto. Popri jazde som zbadala auto mojho kamaráta a následne okolo neho niekoľkých chlapov. Hneď potom čo som vybavila rp kúpu toho auta som nasadla doň a šla k ním (uznávam že nálet s autom nebol správny) no po vystúpení a uvedomení si že sa to dá  riešiť inak som si do istoty zo sebou zobrala lopatu z auta (keď že kopem kanáli je tam bežne)aby som sa mohla ak tak ubrániť aspoň tomu jednému ktorý hneď kráčal k autu a následne utiecť ak by niečo skúšali do auta a zamknúť sa tam. Tipek bez akejkoľvek otázky alebo vypočutia čo tam vlastne robím a prečo ten nálet autom len tak vybral pálku a hneď zaútočil (opakujem v rozpoložení niekoľko mužov sa ma bal jak malé decko keď ma mohli rp úplne na pohodu spracifikovať a pýtať peniaze aj odo mňa) keď že mi bolo jasne že za toto dostaneme ban všetci už som len zaútočila tiež. 

Na záver chcem len povedať tým chlapcom ktorý tam stali a tiež rp vobec nehrali fér no na stránke sú z nich drsnáci a zároveň neviniatka že ban vraj dostali neoprávnene. Tak ak už sa chcete hrať v hre na mafiánov alebo ja neviem načo ste sa tam hrali poriadne to začnite rp hrať alebo nato kašlite na hovno mafiánov je tu dosť. 

Pac a pusu malé dievčatka.

Soudruh

Hráč

16
3.2.2021 16:55

V případě, že by jsi cokoliv začal erpit s lopatou. Automaticky bych ti napsal že žádnou lopatu nemáš. Nebyla zaerpena, vytáhl jsi ji z ritního otvoru tkz. řečeno. Dál to nemusím ani číst.

3.2.2021 16:59

Z videa je patrné, že parta nasraných hispánců to RP rozjela dobře a ačkoliv jste se uplně zbytečně hádali o tom, jestli si Dom Black vytáhl "zprdele" dildo tak až do příjezdu Nancy Polter to vypadalo dobře. (možná jsi ji nenechal zareagovat na svoje /me s pálkou a hned jsi ji kliknul, což spustilo celé hromadné DM ... 
Nancy určitě dostala ban oprávněně, vy taky, protože jste se hned do DMkování taky vrhli, ale jakoby souhlasím s unbanem, chvilku jste si odkroutili a dostali unban, takže asi dobré. 

@GunCrate - ty už byly ze shopu odstraněny, časem ze hry vymizí a zbraně budou "vzácnější" tedy budou se dál dát vyrábět a shánět jinak IC nelegální cestou, ale ne z krabic. 

Vlkákno zamykám 


Powered by LeoSight IFS
LT~106