Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban

1 2



Petra

Hráč

8
3.2.2021 18:16, naposledy upraveno 3.2.2021 18:36 uživatelem Petra

Dobrý deň, par hodin spät som dostala ban od @acaBeNendohzoR za DM a tak žiadam o unban z dvovodu toho že unban dostali ľudia ktorý do toho boli tiež zapojený a kvoli ktorým sme dostali všetci bany. Admin ( @Awoo ) sa k tomu vyjadril nasledovne (dole je obrázok) a keď že sám uznal že by k tomu celému nemuselo dojsť keby jeden stých "mafiánov" nepochybil tým že ma nenechal ani nič napísať a hneď zaútočil tak si myslím žeby bolo fér aby sme unban dostali aj ja aj Dom Black (na forum:Davidek7291) keď ho mohli dostať aj "mafiáni".

Predom Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

3.2.2021 18:49, odstraněno 3.2.2021 19:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Soudruh

Hráč

16
3.2.2021 20:34, naposledy upraveno 3.2.2021 20:41 uživatelem Soudruh

@neznamy#3788

Zdarec, ty jsi z toho mohl vyváznout bez banu. Seděl jsi tam pod kopečkem domlácen (ikdyž bez statusu) Byla to tvoje volba pustit se do DM co tam vzniklo.

Ono by ani nevzniklo, protože po mém /me na dotyčnou jsem stál a čekal na odpověď. Jenže to nesnesl(a) a začal(a) DMkovat lopatou. I na tom záznamu jde vidět že jsem kliknul a stál.

Vůbec jsi nemusel začít mlátit dildem a následně to vyměnit za knife a pokračovat s DM.

"/Do a rovnou ji vzal pálkou a potom se prostě vsetci rozběhly tak sem tam šel aj já."

 

Petra- "a keď že sám uznal že by k tomu celému nemuselo dojsť keby jeden stých "mafiánov" nepochybil tým že ma nenechal ani nič napísať a hneď zaútočil"

https://leosight.cz/forum/topic/3114

Petra - keď že mi bolo jasne že za toto dostaneme ban všetci už som len zaútočila tiež. 

 

 

 

3.2.2021 20:36, odstraněno 3.2.2021 20:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sasaveliky386

Hráč

3
3.2.2021 20:44, naposledy upraveno 3.2.2021 20:46 uživatelem sasaveliky386

Vyjádření k @neznamy#3788

 

Čus... hele k tomu "tak aj keby som bol pod palbou tak tam vlitnu" mám jedno připomenutí

Soudruh nebo kdo to byl tak ti zabodl nůž do nohy a ty se jen tak zvedneš a začneš mlátit nožem/dildem?

 

EDIT: S Unbanem nesouhlasím taktéž

magnumcz

Hráč

4
3.2.2021 20:45, naposledy upraveno 3.2.2021 20:47 uživatelem magnumcz

zasadně nesouhlasím (BTW mezi mafii a gangem je velky rozdíl) mužu jen říct že jde vidět že jsme se snažili erpit Davidek7291 .... trošku troll rp ale taky se da ... ale to že tam dana osoba přijede v BMW najede do lidí a potom začne člověka mlatit lopatou když zaerpí že jí bouchl ballkou po hlavě IRL by zaprvé do nich ani nenajela ... a zadruhé irl se vsadím že kdyby dostala ballkou po hlavě tak asi jen tak nevstane ...

Nesouhlasím.

https://www.youtube.com/watch?v=HTjqB60OGh4&t=5s

https://www.youtube.com/watch?v=142P8Qlg_D8&feature=youtu.be

tyto dvě videa mluví za vše ....

 

Petra

Hráč

8
3.2.2021 21:14

Už sa tu možte vyjadrovať k čomu chcete tak jak ste dostali unban nepravom vy sme mali aj my ale už mi to je u piče keď admin ktorý rozdáva bany namiesto toho aby sa sem vyjadril keď tu bol 2x sám osobne tak sa nato vysral a ani to nepotvrdil ani nevyvrátil tak jak ste o to mali právo žiadať vy mali sme aj my keby teda admin mal ochotu aj niečo riešiť nie len sekať ban za banom a nebrať materiály nato čo sa tam vlastne stalo možno by situácia bola iná. 

Každopádne vďaka Soudruh za tvoje excelentne vyjadrenie aj keď oň nik nestal. Nemám potrebu k nikomu činiť nenávisť reálne ste mi ukradnutý vy aj ta vaša kinder mafia či gang či začo sa berete. Tvoje vyjadrovanie tu nebolo nutne ani nič neupravilo do pravej miery ani nevyvrátilo ale keď že som už videla par hodín dozadu tvoje precitlivele reakcie ani ma to neprekvapuje že si sa musel vyjadriť aj tu. A tak tiež nechápem načo sa tu vyjadruje tvoja družina potrebuješ naozaj podržať vo všetkom? ale notáák. 

A keď tu už ideš kopírovať veci ktoré som poslala daj ich chronologicky správne nabudúce aj keď pevne dúfam že žiadne nabudúce nebude leda tak v realite ti možem spraviť radosť a dojsť ta jebnuť lopatou možno ti to da rozum do pravej miery. 

Pac a pusu kinder dievčatka.

ps: kľudne mi napíš na ig: _peta118_ adresu pošlem ti cumlík aj celej tvojej kinder "mafii". 

Lofanek udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.6

sasaveliky386

Hráč

3
3.2.2021 21:27, naposledy upraveno 3.2.2021 21:27 uživatelem sasaveliky386

@Petra

kdyby jsi nezautočila tak by si ban ani nemusela mít a trošku klid s tou toxicitou a arogancí

Lofanek

Hráč

32
3.2.2021 21:29

Prosím Vás, aby ste nevytvárali z tohto topicu holubník.

@Petra

Píšeš žiadosť o unban, takže by si mal/a trošku zapôsobiť na AT a mal/a by si sa snažiť riešiť veci s chladnou hlavou. S tvojimi urážkami ďaleko nezájdeš, naopak to môže byť ešte horšie.

Petra

Hráč

8
3.2.2021 22:29

Riešila som veci s chladnou hlavou voči AT som len povedala že s jeho ochotou niesom spokojná tým všetkým a už by ste to tu mohli uzatvoriť. A to ako sa vyjadrujem k ostatným osobám je moj názor ktorý mi nezmení ani to "horšie" ďakujem ban bol ukončený keď že čas vypršal čiže to tu už možte zatvoriť. 

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~77