Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádám o oddělání Permanentního Banu

1 2 3



5.12.2018 20:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
5.12.2018 20:10, naposledy upraveno 5.12.2018 20:15 uživatelem SedliX

Nemusíš se pokusit o sebevraždu, abys skončil hospitalizovaný na psychiatrické klinice - stačí říct, že se o ni pokusíš. Jen taková vsuvka. Proto, pokud jsi zavyhrožoval, že server očerníš, s trestem souhlasím. Není možné navíc určit, za co by měl a za co by neměl být permanentní ban, administrátor může udělit výjimečný trest, má-li k tomu pádný důvod.

Ale já nejsem ten, kdo ban udělil. Nicméně prosím hráče, kterých se tato žádost netýká, aby se nevyjadřovali, nemají-li věcný příspěvek do diskuze. Tobě, Nitronie, poradím, abys místo obhajování a "přiznávání barvy" po kapkách žádost přepsal, na rovinu přiznal, co se stalo, a nechal Radimovi čas na odpověď - žádost tak bude vyřešena rychleji a zvýšíš tím i pravděpodobnost pozitivního vyjádření.

6.12.2018 16:08
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.12.2018 12:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.12.2018 15:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.12.2018 15:43

Milý Nitronie. Snažil jsem se ti vysvětlit, kde děláš chybu. Jsme lidi a je normální, že děláme chyby. Taky chápu, že spousta lidí tu není dospělá. Nicméně dospělý člověk dokáže přiznat své pochybení a věřil jsem, že ty toho jsi schopný. Asi bych ti toto nepsal, kdybys tu napsal jen jednu verzi příběhu, a věřil bych ti. Očekával jsem ale, že alespoň upravíš ten příspěvek tak, že přiznáš pochybení, napíšeš, co podle tebe udělal Radim špatně a dohodnete se na vyřešení této situace.

Bohužel mi přijde, že jsi teď napsal něco úplně jiného, než co jsi psal v dřívějších komentářích. Jak by jsi mohl vědět, že jsi dostal jail a pak napsat, že očerníš server, když jsi byl ve městě a právě tohle byl důvod banu? Asi jedine za předpokladu, že by vše, co je v této diskuzi, až do posledního příspěvku, psal tvůj bratranec. To ale pravda určitě není. Prosím, uveď proto věci na správnou míru a vysvětli nám to, co zdánlivě nedává žádný smysl, chceme ti uvěřit.

7.12.2018 15:49, odstraněno 7.12.2018 15:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.12.2018 16:55, odstraněno 7.12.2018 16:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.12.2018 18:02
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.12.2018 18:15, odstraněno 7.12.2018 18:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~27