Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o snížení trestu


ice

Hráč

18
7.2.2021 13:52

Zdravím, Alechandro Rozdrigez.

Začnu tím že se stala jedna RP akce a to dost zvláštně z obou stran. (viz video níže)
Dostal jsem ban za nonrp injuries což přiznávám, měl jsem to rpit, ale v tu chvíly jsem to asi nevnímal jako velký náraz. Samozřejmně trest za to příjmám.

Poté, jsem vystoupil z auta když vedle dveří stál kamion, což vedlo k dalšímu důvodu banu a to powergaming.
S tímto moc nesouhlasím, protože je to velice diskutabilní. Dalo by se to přirovnat třeba k tomu, že zaparkujete auto a někdo to dá vedle vašeho hrozně blízko, ale jde vám nastoupit/vystoupit. V tom případě se jedná o stejný problém a je to spíše chyba v tom že to hra dovoluje. Dalo by se to rpit, ale ruku na srdce, kdo to kdy rpil. Stejně jako je na videu vidět, jak spolujezdec z ničeho nic vystoupil a portl se uplně jinam než je kamion. Tento důvod banu jak už jsem psal, mi přijde diskutabilní a proto žádám o snížení trestu a to pouze za nonrp injuries.

Video celé akce: https://www.youtube.com/watch?v=k4yk4dhMkF0&feature=youtu.be

Děkuji za odpovědi, a budu rád za názory lidí co si o tom také myslí. Hezký zbytek dne.



7.2.2021 14:15, naposledy upraveno 7.2.2021 14:16 uživatelem DeePee

Keby každý kto vystúpil takto dakedy z auta má dostavať ban, polka serveru by bola banned

7.2.2021 14:20, odstraněno 7.2.2021 14:20 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
7.2.2021 14:24

@neznamy#1443
Souhlasím s tím že jsem to mohl zaerpit, i jsem to v žádnosti napsal.
Ale stále mi to přijde jako diskutabilní důvod.

Holub

Hráč

45
7.2.2021 14:25

Ad nastupování - co taky chcete od hry, která je po technické stránce zastaralá a vyvíjená pro něco jiného než "realistické" RP? Kolikrát vás hra ani do auta nepustí i když by to bylo reálné se do auta na pohodu dostat. Tohle je zrovna něco, co bych neřešil a dal na vrub tomu, že je to prostě hra, která nebyla vystavěná pro RP.

PG i Ignoraci injuries tam však vidím i nadále, dokonce bych k tomu přidal i Non-RP driving. Proč? Týpek s tahačem vás minimálně dvakrát poslal do zdi a v rychlosti, kdy už by airbagy vzaly za své. Dokonce je lze na modelu vidět, tak bych to bral tak, že už k jejich kapitulaci došlo. Asi jen tak potom nevyjedete a nepokračujete v najíždění na soupravu, tím tuplem když jste obklopení airbagy. Zde bych tu jízdu viděl jako kombinaci PG a Non-RP drivingu. 

 

ice

Hráč

18
7.2.2021 14:32, naposledy upraveno 7.2.2021 15:14 uživatelem ice

@Holub
Děkuji za tvojí odpověď, bohužel mám pár připomínek k tomu PG a nonrp drivingu.
Airbagy mělo vozidlo už předtím vybouchlé ze včera. Auto bylo opravené ale na modelu zůstali.
Pokud vím tak nás nikdo do zdi nenaboural, šlo pouze o kontakt plechů, a jak jsem napsal v tu dobu jsem to nevnímal jako silný náraz, čiže jsem injuries neerpil. A za to beru zodpovědnost.
Bohužel já jsem nebyl řidičem a to pokud jsme jeli dál nebo ne jsem nemohl ovlivnit.

//EDIT//: Pokud by se to bralo takhle, tak on s kamionem najel do zdi v rychlosti, v které by jen tak neodcouval. viz. video. 0:10

//EDIT2//: Byl bych rád za vyjádření admina, kterým byl ban udělen a tím je @acaBeNendohzoR
Půlka trestu je skoro pryč, a byl bych rád za tvůj verdikt tohoto tématu.
Děkuji.



7.2.2021 14:47, odstraněno 7.2.2021 15:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Double Post

Holub

Hráč

45
7.2.2021 15:16

Jen se vyjádřím ještě k jedné drobnosti.

Pokud vím, tak airbagy se vážou k jednomu z dílů poškození daného modelu - vozidlo musí být poškozeno, aby byly vidět airbagy. Je sice pravda, že tu a tam se oprava auta rozbije (auto má estetické poškození, ale dílna si myslí, že je vše v pořádku), ale tohle se dá v pohodě vyřešit tím, že do něčeho lehce ťukneš a necháš to pak opravit. 

Jinak samozřejmě souhlasím, že chyby byly na obou stranách, ale ty zásadnější byly na straně dvou hráčů v Mercedesu. Alespoň takto to vnímám. 

acaBeNendohzoR

Hráč

69
7.2.2021 15:53

unban udělen ale to z jediné důvodu, a to že si se vůbec obtěžoval napsat žádost


Powered by LeoSight IFS
LT~63