Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Camera animace - Je tu?


8.2.2021 18:56

Zdravíčko. 

Zajímalo by mě, zda se na serveru nachází camera animace. I přes mé zdlouhavé hledání v "X" se mi ji nepovedlo najít, nebo jsem jen debil. Tak či tak, nenachází se někde v příkazech? Spíše je to otázka na někoho, kdo se vyzná v módu a ví jaký zde jsou příkazy. 


 

Popřípadě díky za odpověď. 

8.2.2021 18:59, naposledy upraveno 8.2.2021 19:00 uživatelem Rataj

Nevím, jestli taková animace v GTA existuje, pokud ano, najdeš ji v /animlib.

Jinak normálně skrčení s kamerou v ruce možné v GTA není, snad jen s nějakým singleplayer módem, který pochopitelně v MTA fungovat nebude.

EDIT: Respektive bylo by to možné naskriptovat, teoreticky by se setnula animace při stisknutí kláves spjatých s crouch taskem a podmínkou kamery v ruce, ale stejně by takto nešlo fotit.

Holub

Hráč

46
8.2.2021 19:01, naposledy upraveno 8.2.2021 19:03 uživatelem Holub

CAMERA - camcrch_idleloop

Je to i fajn animace na tematické fotky

8.2.2021 19:03

@Rataj - Já to právě nepotřebuji s kamerou. Je to spíše vizuální detail. Například při zatýkání, tak při zaklečení ta obyčejná animace vypadá děsně hrozně. Tato animace je pěkná, ale zatím se mi ji nepovedlo najít. Rozhodně taková animace existuje, v GTA SA, originální hře tuto animaci měli NPCčka, kteří něco fotili. 

8.2.2021 19:04

Pak si v /animlib najdi to co napsal @Holub. Můžeš si to tam i přidat do oblíbených. Případně, pokud tomu vymyslíte název, mohl bych to hodit na příkaz. 😉

8.2.2021 19:04, naposledy upraveno 8.2.2021 19:06 uživatelem Zchovankyo

@Rataj - Příkaz by mohl být obyčejný, jako třeba /camera, nebo /crouchcam.

@Holub - Děkuji. :) 

8.2.2021 19:07

Přidám tedy animaci pod příkazy /klek, /crouchcam, /camcrouch.

Téma přesouvám do návrhů a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~56