LeoSight.cz

[Přihláška] Helper - Fafty18


neznamy#3372

Smazaný účet

14
11.2.2021 11:40, naposledy upraveno 11.2.2021 13:43 uživatelem neznamy#3372

Přezdívka: Fafty18

Věk: 13

Zkušenosti: Zkušenosti s Helperováním nemám žádné, na tomhle postu jsem nikdy nebyl ale věřím, že to zvládnu.

Komunikační dovednosti: Discord, popř. i TeamSpeak 3 kdyby bylo potřeba. Ovládám Češtinu, Angličtinu, a občas něco řeknu i Slovensky, Dokážu si popovídat s kýmkoliv.

Mám čas: Momentálně dokážu být na serveru kolem 15 hodin denně, když se opět vrátíme do škol tak to bude kolem 5 až 8 hodin denně na serveru.

Další informace o mně:

Ahoj, zde na Leosight vystupuji pod přezdívkou Fafty18. Žiji na Vysočině, začínal jsem na SAMP:RP tam jsem se pohyboval okolo 3 až 4 měsíců. Začínal jsem RPit na SAMP:RP s kámošem, na SAMP:RP jsem se i naučil skoro celé RP a pochopení RP. Pak jsem přešel RPit sem na MTA:RP zde už se pohybuji CCA. kolem 1 až 2 roků. Jednoho dne jsem objevil server Artheon kde jsem začínal nové RP, byl jsem tam spokojený protože RP kvalita byla na vysoké úrovni.  Ale jednoho dne se Artheon zrušil a vznikl nový server Skimo, zde RPím už od začátku spuštění Skima co se zrušil Artheon. Skimo má taky velice kvalitní RP jsou tam i přijemní lidé se kterými si dá popovídat, Také si myslím si, že Administrátorský Team Skima je super a v  klidu ti pomůžou a někdy také i pokecají, celkově si myslím, že mám docela dobrý vztah ze Sandlerinem. Osobně si myslím, že nejsem nějaký zlý člověk a, že nejsem nějak rozhádaný s Administrátorským Teamem, samozřejmě proti Administrátorskému Teamu nic nemám. Jakožto helper bych neměl problém pomáhat nováčkům při RP a zaučování a pochopení pravidel serveru a také pomáhat lidem v HelpChatu kdyby měli nějaké dotazy. Mám i spoustu koníčků jako je např. Hraní na kytaru, chození do přírody. Rád se podílím i na vývoji Leosightu. NaeRPených hodin mám dohromady kolem 800+ hodin.

Předem děkuji za pozornost Fafty18.

13.2.2021 15:38

Ahoj @neznamy#3372,

po zhodnocení tvé přihlášky jsem rozhodl, že na pozici helper nepostupuješ

Důvodem je nedostatek nahraných hodin. Dle požadavků pro postup musíš na účtu nahrát alespoň 100 hodin, ty máš v současné chvíli nahraných 87 hodin. Trvá-li tvůj zájem o zařazení do helper týmu, podej si novou přihlášku s dostatečným odstupem, abys dokázal nahrát celkem 100 hodin na svém účtu.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024