Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


neznamy#3810

Smazaný účet

4
12.2.2021 03:08

Dobrý den, dostal jsem ban údajně za Metagaming ale nevím proč .

Chtel bych aspon vědět důvod za co protze vubec netuším.

Myslím si ze jem dostal ban neoprávněně tak chtel bych poprosit o unban a nebo aspoň vysvětlení.

12.2.2021 03:24

Ahoj,

ban jsem ti dal já za metagaming. PM nejsou IC chatem a nelze je proto využít k herní komunikaci. Níže přikládám ukázky, kde jsi se dopustil metagamingu. 

S ohledem na tvou historii trestů jsi dostal prodloužený ban.

12.2.2021 09:19, odstraněno 12.2.2021 09:23 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
12.2.2021 19:13

Ono nešlo o tu frakci. Šlo o to, že jsi chtěl jednak opravit auto a dohodnout se na tom v OOC chatu (s Ondrou jsi domlouval cenu v lokálním OOC, což není podle pravidel přípustné), ale hlavně že jste se s Derekem domlouvali, kde se setkáte a to v PMs. PMka nejsou IC chat, nemůžeš někomu proto napsat: "Čekej u banky, hned tam budu, už jedu," apod.

K té frakci bych si dovolil jen poznámku: Nepiš do inzerátu, že má frakce modul stats apod., protože to je OOC položka. S ohledem na to, že ban již vypršel, žádost zamykám. Případnou diskuzi k tomu, co je a není MG, můžeme vést na DC. 


Powered by LeoSight IFS
LT~26