Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Možnost položit nábytek i venku.


Kenny15

Hráč

19
12.2.2021 22:03

Myslím že každý z nás by uvítal, aby se dal umístit nábytek i ven, ku příkladu na nějakou párty, oslavu, grilovačku. Určitě by to hodně lidí uvítalo, než pokládat nábytek pouze v interiéru.

 

12.2.2021 22:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

OurMatthew

Hráč

26
12.2.2021 22:24

A co kdyby to šlo jen do nějaké omezené vzdálenosti od vlastněného interiéru? 🤔

 

Zeintar

Hráč

49
12.2.2021 23:01

Na pár SAMP serverech běžné. V okolí 50 metrů elevatoru (Musel povolit admin, aby to nemohla mít každá bytovka), šlo venku pokládat nábytek. 

Kenny15

Hráč

19
12.2.2021 23:10

Jakože myslel jsem že by to mohli pokládat pouze vlastníci domu, nebo něco tomu příbuzné, nicméně se mi líbí Matthewův návrh. Je zajímavý.

Ressetth

Hráč

14
13.2.2021 04:08

Ano, jak píše Zein výše, na nejmenovaných SAMP RP serverech to byla klasika, kde bylo pouze na staffu, zda povolí určitému hráči úpravu nábytku v exteriéru. Udělat to přesně tak, jak Matthew navrhnul, aby to šlo jen do nějakého rádiusu od elevatoru. 

Takže já jsem určitě PRO, bylo by to skvělé na nějaké RP akce venku a podobně.

Sensei

Hráč

27
13.2.2021 15:29

Vyriešme to jednoducho: 

1. Kúpiš nábytok

2. Položíš ho kde chceš, cez ten editor ako je na doplnky

3. Uložíš -> no táto funkcia to uloží ale predmety budú "neviditeľné"

4. Po uložení sa automaticky pošle report alebo pridá do nejakej špeciálnej sekcie

5. Administrátor iba klikne na túto čakajúcu žiadosť, pozrie či je všetko v poriadku a či to nerobí nejaký extra veľký bordel a odsúhlasí

6. Po odsúhlasení sa nábytok zobrazí

Poistka:

 - Pre zabránenie zbytočnému spamu žiadostí (keby boli automatické) by mal administrátor možnosť zabanovať daný účet, ktorý by to zneužíval alebo spamoval či často a nepresne používal. 

13.2.2021 15:51

Moc se mi líbí návrh toho, že by byl nábytek neviditelný a že by ho pak jen admin odsouhlasil. Jen si nemyslím že by to mělo být automaticky, byl by to moc velký spam. 

Takže jednoduše by hráč položil nábytek tak jak by chtěl (někde v okolí interiéru který daný hráč vlastní) a pak by si hodil report kde žádá o povolení.


Powered by LeoSight IFS
LT~81