Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Metagaming


Patryk

Hráč

24
13.2.2021 13:35, naposledy upraveno 13.2.2021 15:20 uživatelem Patryk

Zdravíčko, včera v ranných hodinách sme spolu so Scorom okradli jednoho týpka. No nejdem rozoberať to čo sa tam stalo lebo to s ním museli riešiť 3 admini (Flyer, Bača, Sammael). Tí celú akciu dospectovali až do konca. Video z okrádania môžem poskytnúť dolu. 

Ide o to že vo večerných hodinách, po tom ako sme prišli pred úrad do Bluebbery na nás naleteli 3 členovia PSA. Prišli s tým že nás idu zatknúť kvôli tomu. Vravím si ako to je možné, keď ten týpek ktorého sme okradli si nič nepamätá. Nejak som to neriešil a išiel spať.. No dnes ráno som sa dozvedel od kamaráta, že chlapík ktorého sme okradli nás po tom nahlásil na PSA a konkrétne použil moje meno a aj to Scorove, pričom ho už predtým upozorňoval hráč s postavou Denisa_Wright. Meno nemal odkiaľ vedieť to by mohli potvrdiť aj predtým zmieňovaný admini. Tým sa dopustil Metagamingu. Bum Screenik:

potom mi bolo povedané že Bobby alt-tabol na plochu a následne asi zrejme z nejakého súboru na ploche, kde si to zapísal vyhrabal naše mená

Hodinu na to som bol zatknutý pred úradom v Bluebbery a bola mi odobraná zbraň s udelenou pokutou 30 tisíc Kč. Za zmienku by stálo to, že pri tomto zatýkaní zastalo rovno pred nami auta PSA z ktorého vystúpili 3 osoby. Počas okrádania som mal úplne iné oblečenie (spolu s maskou) ako potom neskôr pri úrade. Takže by som rád povedal pre ďalšie takéto prípady chlapcov z PSA, skúste si niekoho vyhľadať aj nejak inak nie len podľa toho že mu nad hlavou svieti jeho meno. Ďakujem. :) Ďalší dôvod utvrdiť sa v tom názore, že na momentálnom Skime poriadny ilegál nikde nebude lebo kvôli takýmto hráčom to je nemožné.  

Nežiadam o trest danému hráčovi, bol to v skutku nováčik ale pravidlá sú pravidlá. Len by bolo dobré ak by sa hráča ujal nejaký Helper. Predsa len nikto nie je dokonalý a myslím že by sa mu to hodilo aj keď to už od Scora odmietol. 

Scor

Hráč

63
13.2.2021 14:49, naposledy upraveno 13.2.2021 14:52 uživatelem Scor

Přikládám pár logů z toho co, vše jsme mu udělali po okrádání. (Souhlas s Grossem byl.) Takže by si to fakt nepamatoval...

9/10 gringos doporučuje burnout na hlavě jako náhradu za lobotomii.

13.2.2021 14:49, odstraněno 13.2.2021 14:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024