Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosím o unban ze dne 14.2021 v 00:12


RaketakJura

Hráč

26
14.2.2021 11:15, naposledy upraveno 14.2.2021 11:38 uživatelem RaketakJura

Zdravím dnes v 00:12 jsem byl zabanovám SedliXem na 4 hodiny z důvodu PowerGamingu, teď ráno jsem se chtěl připojit na server ale píše mi to že mám žádat o unban, sice nevím proč když mám svůj trest odpykaný, ale budiž. Tedy prosím o unban a omlouvám se za zbytečné potíže.

14.2.2021 11:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
14.2.2021 20:53

Ahoj,

již jsem si s tebou psal na Discordu, trest ti měl skončit i podle seznamu banů, který je tady na webu, už prostě neplatí. Ve hře žádný aktivní trest na tvém účtu nevidím. Bohužel nám zřejmě nezbývá nic jiného, než počkat, dokud se nebudeš moct zkusit připojit. Snad vše půjde. Kdyby náhodou ne, v pátek mám noční. Nemusí se proto stát, že budu dostupný, až se znovu dostaneš k notebooku. Přesto se na mě v případě problémů s připojením neváhej obrátit, kdybych tě náhodou ignoroval, protože třeba ještě budu spát, písni do help channelu na našem Discordu a tagni @help. Omlouvám se za komplikace, stížnost uzavírám. :)


Powered by LeoSight IFS
LT~21