Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Tuning SHOP


MatesH75

Hráč

2
14.2.2021 22:27, naposledy upraveno 14.2.2021 22:41 uživatelem MatesH75

Zdravím, doufám že nedostanu hate ale mám prosbu.... Jelikož všechno v čem jsem na serveru chtěl podnikat tak je zabrané a nikde nikoho nechtějí vzít k sobě.....

Jelikož jsem milovník aut a všechny bazary co tu máme nikoho neberou tak bych chtěl si otevřít svůj "TUNING SHOP" jestli je to možné a admini to schválí. Byla by to v podstatě taková menší firma co by mechanikům dodávala tuningové věci do aut. Kdyby se třeba přidaly na server lepší věci třeba jako BODY KITY, NEONY a tak...

Jak bych si to představoval?

úplně jednoduše: Mechanik by si na eshopu objednal určitý díl a pracovník té firmy by dovezl krabici s dílem.. Byla by to menší firma třeba o 3 až 5 zaměstnancích.....

1) MAJITEL 

2) ÚČETNÍ

3) PRODEJCI

4) POSLÍČCI

Jestli by mi to prošlo tak bych rád pod své křídla vzal lidi co měli stejnou smůlu jako já a nemohou dělat v tétoo sekci.. ;)

Přemýšlel jsem nad tím a přišlo mi to jako fajn nápad a chtěl bych vědět váš názor tak jestli máte chvilinku času tak ho můžete napsat budu jedině rád.... Příjmu i kritiku.. :)

Jestli by Rataj byl hodný a zadotoval tuhle začínající partu lidí jedním objektem který je přímo na to jak stavěný byl bych vděčný (přikládám foto)

 

To je vše a já děkuji za váš čas a názor.... ;) 

Doufám že to není podle vás až taková zbytečnost...

Po případě kdo nesouhlasí tak bych chtěl vědět proč.

 

Jestli má někdo zájem do toho jít tak mi napište SMS 630967

                                                                                                              Matty Ricci

 

DrHell

Hráč

18
14.2.2021 22:59, naposledy upraveno 14.2.2021 23:00 uživatelem DrHell

Mám tu pár pripomienok ohľadom tvojej žiadosti

  1. Pozemok si vieš odkúpiť od Vlády San Andreas - to sa robí tuAk nevieš ako na to, odporúčam sa ti pozrieť sem 
  2. Založ si firmu a svoju predstavu jednoducho umožni - príjmi si niekoľko ľudí a po zakúpení pozemku začnite svoju firmu ako si spomenul
  3. Dovoz dieľov - toto by bola veľmi namáhavá vec z dôvodu že IC e-shop neexistuje a nemyslím si že by to bolo prioritou, jedine pasívne RPenie s ktorým to ľahko a jednoducho zarpíš 
  4. Momentálne doporučujem jedine mechanickú dielňu prípadne autobazár alebo mix!
  5. Ak naďalej zotrváš na pridanie autodieľov prípadne e-shopu tak si podaj návrh v sekcií na to určené

Za mňa všetko.

MatesH75

Hráč

2
14.2.2021 23:10

Děkuji za tvůj názor a užitečné informace. :)

 


Powered by LeoSight IFS
LT~28