Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ip ban

1 2



Matrok

Hráč

3
9.12.2018 15:26

Zdravim Taktiež sa pridám do tejto diskusie ale nebudem naväzovať na sťažnosti na adminov pretože väčšina mojich interakcií s adminmi boli celkom pozitívne našlo sa i pár výnimok. Ja by som chcel skôr naviazať na ban ako taký pretože mi príde celkom neadekvátne dávať permanentný ban za vážnosť či lepšie povedané nevážnosť daných prehreškov pretože za normálnych okolností by dostal A-jail maximálne na 2 hodiny takže mi príde celkom prehnané dávať perma ban bez nejakého upozornenia či sa jedná o opakovaný ban alebo nie. Pretože ak sa pozrete na zoznam permanentne zabanovaných tak tam môžete vidieť ludí čo sa dopustili vážnych prehreškov ale tieto prehrešky mi prídu byť absolútne komické v spojitosti s perma banom byť ja na mieste admina by som mu dal 24h ban možno 3 dni i keď už to by som považoval za vela. A ak by sa to opakovalo by som to navyšoval ale dať permu instantne mi príde byť komické až neprofesionálne. Pretože to je ako keby ste zavreli človeka čo ukradol horálku z teska medzi sériových vrahov proste to znie až absurdne a vźdy keď sa nad tým zamyslím sa mi chce len smiať. To by bol moj pohlad na túto situáciu a prajem vám príjemný zbytok dňa :)

9.12.2018 17:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ADM

Hráč

0
9.12.2018 20:30

tak dakujem za normalnu odpoved teda vyjadrenie nechcem to začinať zase vobec ma to nebavi je mi z toho hnusne už popravde ale musel som neviem či som to zle pochopil ale ban za tieto veci som ešte nemal 1.) prenášanie penazi s charakterou, za čo som dostal unban za približne 5min za čo dakujem Ratajovi že mal pochopenie lebo som tam bol nový (aj keď som podvedome vedel že sa to nesmie) 2.) ban za nadavanie adminovi, ano zase vlkovodovi ale keď mu človek niečo napiše, opyta sa prečo kamoš dostal jail tak mi neodpiše (zase ten isty scenar) tak som mu povedal že je ´´debil, , mal som 12h ban hej moja chyba 3.) teraz ho riešime. tak to som nepochopil lebo za tie veci čo som udajne všetky urobil som ban nemal. možno tak jail za chickenrunning. A je mi luto že Vlkovod vobec neodpisal, pisal som mu na discord atd žiadna reakcia. som ochotny sa kludne porozpravať, stačí pisať. Bohužial tak ako si pisal sme iba ludia máme svoje hranice a aj tie moje ocelove nervy zlyhali. iba moj nazor - ked vedel Vlkovod že som robil hluposti tak sa mohol zachovat Racionalnejsie a hned mi povedať a nie ma pozorovať tak ako on pisal hodinu, a potom mi dať ban ked som naozaj niečo horšie urobil ale tak to už je na nom jak sa zachova. A ktomu prečo som to všetko začal, naozaj ma nebavilo ako sa tam všetci spravaju po tych policajtoch čo je na dlhšie sa mi už naozaj všetko zhnusilo ale to tu nemožem,nechcem ani rozoberať nebudem to je mimo tohoto ( a nie nebola to len tá ´´tvoja mama, , ešte boli veci predtym) Teraz nič proti nikomu ale musel som takto pisať lebo väčšina komunity tvoria asi deti, určite aj mladší ako ja, ktore sa boja povedať svoj nazor a všetci ked dostanu ban píšu ..prepač.. a tak dalej sa boja adminov a ´´podlizuju´´ sa, nechcem povedať že by nemali mať rešpekt hlavne ked je ta osoba staršia ale zas odtial podtial, adminov si važim ako osobu tiež to je len človek, . Nebudem uvadzať svoj vek, zatial, aby ste si ohladom kvoli tomu spravili na mňa názor, ale viacerym z vás to už došlo. A naneštastie som velmi tvrdohlavy človek v mnohych veciach tak ako teraz preto som sa hned neospravedlnil ale musel som sa rozpisať.Tak ako som povedal mohol mi Vlk napísať a pokarhať ma slovne, jailom, banom na čas. Pripadalo mi to ako keby niečo proti mne mal, neviem dúfam že som mu nijak neubližil a ked ano tak sa za to ospravedlnujem ale stale sa na to pozeram že to išlo riešiť inač, tak ako aj kopa inych ludi. Ak som na niečo zabudol tak ked to nebude vadiť tak napíšem. Určite som sa nenervol kvoli hre ako takej to je aj pod moju uroven. Kvoli hre nebudem plakať len som bol nahnevany a trochu ešte stale som z toho pristupu. Ved verím že každy z vás hraje len pre srandu , ano každa sranda musí mať svoje pravidla. A ktej gramatike čo som ho provokal tak to som bohužial ja ,strašne rad podpichujem ludi aj ohladom toho som bol naštvaný lebo sa choval jak... ale tak to tu riešiť nebudem ohladom toho.

9.12.2018 23:38

Milý ADM, představ si že mám něco, čemu se říká reálný život a vyjádřím se na foru, až na to budu mít čas, tedy teď.

Odvoláváš se na to, že jsi jen tak blbnul s kamarádem, ale na serveru bylo hodně lidí a vy jste porušovali pravidlo č. 1:

  1. Hráč je povinen hrát stále RP v souladu s pravidly. To znamená, že po celou dobu hry se pohybuje v IC světě. OOC situaci může vytvořit pouze člen AT, případně je IC pozastaveno v admin jailu.

Tvůj kamarád dostal jen jail, protože se připojil, nedělal nic zlého, ale na tebe šly cca 3 reporty, že neRPíš, tak jsem tě začal sledovat a sledoval jak se chováš a ano, neRPil jsi.

Vzhledem k tvé rozmanité historii trestů jsem ti udělil jako třetí ban, ban perma. A víš proč? Protože kazíš hru ostatním hráčům. Tím že si tady budeš vyhrožovat, že s tebou odejde x dalších. Pokud jsou to hráči, kteří se chovají jako ty, tak jistě na ně ostatní servery budou zvědavé.

Jen tak pro zajímavost:

4x jsi byl trestán za DM, 3x za Chicken running, 3x za porušení common sense byl jsi trestán za nadávání a urážení a v tom vesele pokračuješ + výhružky.

Já si za svým trestem stojím, zvlášť s přístupem, kterým "prosíš o unban".

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024