Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Matty Ricci


MatesH75

Hráč

2
15.2.2021 10:58

Čau ahoj, předem bych vás chtěl upozornit že to berte s humorem a nadhledem díky......

 

                 MATTY RICCI

                                                              "Silnější pes mr*á"

Ahoj, jmenuji se Matty Ricci a tady vám v krátkosti řeknu pár informací o sobě....

Jsem obyčejný chlapík co by tady ve městě chtěl vlastnit firmu na prodávání doplňků pro naše čtyřkolé miláčky.... Momentálně pracuji jako security u (AIC).... Můj charakter je spíše přátelský a milý k ostatním i když se dokážu pořádně rozzlobit... Když jsem poprvé přišel do města tak se mě ujal a zaučil mě jeden moc hodný admin sice jsem chvíli dělal výtržnosti ale sranda musí být o čem by ten život jinak byl......

Moje cíle co bych chtěl ve městě dokázat?...

Chtěl bych vlastnit firmu a mít kolem sebe super kolektiv lidí. Ve městě nemám v podstatě žádné kamarády. Jestli by mi přáno tak bych si chtěl mít nejdražší auto v celém městě.. :D

Tady máte pár věcí:

  Jméno: Matty ale říkejte mi Mates...

  Příjmení: Ricci

  Datum narození: 18.1. 1997 

         • Moje koníčky: (ne koně vážně nemám............) 

 Jediné co mě baví tak je všechno kolem aut... Mám rád rychlou jízdu, tuning, komplet mechaniku a starání se o ty naše miláčky 

Tady vám ukážu auto které bych chtěl vlastnit: 

 

Doufám že vás to pobavilo a to je asi tak vše :D 

 

              

 

Zeintar

Hráč

49
15.2.2021 11:43

Comic Sans MS

Image result for disgusting meme


Powered by LeoSight IFS
LT~31