Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o zniženie trestu


Petra

Hráč

8
15.2.2021 20:58

Je mi už reálne do plaču s toho ako sa tu bany udeľuju. Kamarát ktorému alt to alt bolo použité na jeho postave dostane ban na dva dni a ja sa prihlásim a mám ban na 3 dni kvoli spolupráci na tomto prehadzovaní, pritom to reálne po tom čo chytili polku mafie spravila menšina serveru a oni zas ban nemajú nikde. Každopádne nikdy predtým som spoluprácu na alt to alt nemala tak prečo mam sedieť dlhší trest? Snaď mi nechcete povedať že kvoli tomu že tam mam v historii  bany za nadávky.

Každopádne nemyslím si že výška trestu banu je zhodujúca s porušením pravidla ktorého som sa dopustila obzvlášť nie keď som bola spoluúčastník a druhý hráč ma nižší trest banu a tak žiadam o zníženie banu.

 

Predom Ďakujem a prajem pekný večer.

Petra 

ice

Hráč

18
15.2.2021 21:46

"Každopádne nemyslím si že výška trestu banu je zhodujúca s porušením pravidla ktorého som sa dopustila obzvlášť nie keď som bola spoluúčastník a druhý hráč ma nižší trest banu a tak žiadam o zníženie banu."

S tímto musím souhlasit, já byl hlavní účastník akce a ona byla jen spolupachatel.
Což znamená že jsem za snížení trestu Petře.

Děkuji.

Anxicek

17.2.2021 16:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Petra

Hráč

8
17.2.2021 20:54, naposledy upraveno 17.2.2021 21:00 uživatelem Petra

Milý Falleagle 

 

Uvedomujem si že mam v historii viac pohreškov, každopádne brala by som to ak by tie pohrešky boli spojene s niečim vážnym alebo ba dokonca stým totožným a nie s nadávkami, non rp drivingom a pod...

Mňa zas mrzí že sa tu odpovedá potom čo už ban je podstate vyriešený aj keď ľudia majú právo si zažiadať o unban alebo zníženie trestu admini ako ty sa tu ešte snažia urážať že mi bolo načnuté na mojom egu. Alebo neviem čo si si tou vetou vlastne dokazoval...Vyžadovala som sa normálnej odpovede toho s čím to je spojene ak mi proste urážky v historii s alt to alt nedávajú zmysel keď že predtým som ban v žiadom alt to alt alebo v ničom podstate závažnom prsty nemala...dalo sa to normálne zamietnuť alebo vybaviť a vysvetliť teraz je to už jedno podstate...a ak nemáš čas ani mozkovu kapacitu to sledovať načo robíš admina? bez urážky ale mal by si nechať miesto ľudom ktorý si nato čas a mozkovu kapacitu nájdu a budú to chcieť robiť, potom čakám niekoľko hodín úplne zbytočne na admina ktorý ako sám povedal nato nemá čas ani mozkovu kapacitu a potrebuje si na mne vybíjať nervy alebo nahnávať ego ktoré je nízke očividne podľa toho všetkého.

Dúfam že moj názor akýmkoľvek sposobom rozdýchaš a neubral ti práve na egu alebo tak niejako...ak ti predsa len ubral na egu a niejako to chceš rozobrať mimo tejto verejnej debaty ktorá je už podľa mna mimo tejto žiadosti o skrátenie alebo unban budem veľmi rada ak nabereš toľko odvahy a napíšeš mi na _peta118_ instagram a možme to rozobrať ako chceš...

 

Ďakujem za tvoju adminsku pomoc alebo ba dokonca vysvetlenie ktoré nenastalo a aj cesto všetko ti prajem pekný a úspešný zvyšok dňa. 

S pozdravom 

Petra 

IeditI 

A samozrejme by som bola rada ak by si to tu už uravrel ak teda nemáš tažké srdiečko a si to schopný riešiť mimo...ešte raz ďakujem.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~45