Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Francesca Williams / zchovankyo Porušení pravidla Metagaming.

1 2



dejv5509

Hráč

16
16.2.2021 11:34, naposledy upraveno 16.2.2021 15:04 uživatelem dejv5509

Zdravím, tímto bych chtěl rozjet diskuzi ohledně metagamingu hráče Francesca Williams/ Zchovankyo. Celá akce začala vlastně tak, že jeden hráč, který byl IC vyslýchán akci zmetoval nebo-li porušil pravidlo metagamingu , a jak? neměl se mnou žádné RP ohledně Bushida, tudíž nemohl zjistit, že jsem v nějakém Bushidu byl. Poté co daný hráč takto porušil pravidlo, tak jsem napsal adminovi jménem FallEagle, který se na celou situaci podíval a celou akci ohledně mně skipnul, protože daný hráč nebyl schopný dodat nějaký důkazy/logy, takže se situace vyřešila a myslel jsem že už žádné problémy ohledně Metagamingu nebudou ale mýlil jsem se.. přibližně po 5 minutách na mně byl vydán zatykač a po dalších asi 20 minutách jsem byl opět zatčen.. a o co mi vlastně jde? jde mi o to že při výslechu který prováděl hráč Francesca Williams/Zchovankyo byli skipnuté informace opět použity proti mně, tudíž byli změtovány a k těm zmetovaným informacím byli dodány ještě nějaké informace, které si hráč Francesca Williams k to mu přidal a taktéž zmetoval :),  tím pádem se nám metagaming znovu opakuje. Děkuji za přečtení a poprosím hráče aby se k tomuto zbytečně nevyjadřovali.  Dejv5509 =).

(důkazů či logů mám hned několik, pošlu je až si je bude administrátor žádat.)

 

Pro Zchovankya: to je sice pěkné že si napsal toto ale chtělo by to ukázat taky nějaké logy a potřebné důkazy , na kterých jde vidět že to metagaming opravdu není , na těch logách jde pouze vidět to jak mně tu chceš nějak poškodit, tudíž bych poprosil nějakého admina aby se přidal do této konverzace a požadoval důkazy či logy po Zchovankyovi, děkuji. 

 

16.2.2021 11:43, odstraněno 16.2.2021 11:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ToxicCZ

Hráč

7
16.2.2021 11:44, naposledy upraveno 16.2.2021 11:52 uživatelem ToxicCZ

Ty asi s tím ted dlouho nic mít společného nebudeš když máš ban.

Edit: Proč jsi to vymazal Kosmonaute? že by jsi se nechtěl strapnit?

Image result for facepalm

Petriik1 udělil za tento příspěvek varování: Spam
16.2.2021 13:52

Zdravíčko vespolek!

Dovolte mi přispět kratším vyjádřením. 

Prvně bychom mohli trochu rozebrat hráče, který na mě podává report. Dle toho, co jsem si zjistil máš prý IC nick "Elizabeth Dark". Což by odpovídalo tvému chování. Co vím, tak jsi byl dvakrát zadržen za organizovaný zločin a jednou jsi byl propuštěn od PadajícíhoOrla z důvodu metagamingu mého informátora. To mě avšak nepotopilo a mně stačilo zhruba dvacet vteřin na to, abych tvé jméno měl zpět. Víš chlapče, z takové situace se dá těžko vylízat. Polovina Bushida je ve vazbě jako ty, a čtvrtina nám dělá informátory. Stačí jim sdělit formou IC "Budeš spolupracovat, budeš na svobodě do doby soudu a dostaneš nižší trest". Chápu tvé pocity, když se dozvíš o metagamingu ze strany informátora, administrátor tě propustí a ty jsi štěstím bez sebe. Chtěl bych ale vidět tvůj obličej v tu chvíli, kdy jsme tě sebrali po druhé. Nejen, že jsi začal brečet do local OOC, že úplně všechno je zmetované, ale taktéž výslech s tebou nebyl moc plný radosti. Naštěstí jsi začal mluvit, což se cení. Čekal jsem, že tvoje rozsáhlé zprávy v local ooc a pár PMek bude dostačující, ale ty si prostě nedáš. Ty mi budeš každý jeden den tvrdit, že tě mám pustit, jak je to celé zmetované atp. Zde přikládám menší PM log od hráče.


PM od (80) Elizabeth Dark: čau, hele nechtěl jsem to již nějak řešit ale podle logů který jsem získal tu opět vidím

PM od (80) Elizabeth Dark: takovej druhej větší metagaming
PM pro (80) Elizabeth Dark: Mno, a co já s tím?
PM od (80) Elizabeth Dark: co ty s tím?
PM pro (80) Elizabeth Dark: No ano. Z jakého důvodu mi to vypisuješ do PM?
PM od (80) Elizabeth Dark: protože jak to tak vidím podle logů, tak celá RP akce byla znovu zmetovaná
PM pro (80) Elizabeth Dark: A čekáš co? Že tě teď pustím? Prostě si podej na dotyčného report.
PM od (80) Elizabeth Dark: no to už nebude na reportík
PM od (80) Elizabeth Dark: a nedělej tady že o ničem najednou nevíš
PM pro (80) Elizabeth Dark: Všechny spojistosti se členy mám získané IC cestou.
PM pro (80) Elizabeth Dark: To, že druhá strana metuje není moje chyba.
PM pro (80) Elizabeth Dark: Podej si na dotyčného report a admin ti při vyhovení propustí.
PM od (80) Elizabeth Dark: IC cestou? tudíž chci vidět log z kterého jsi u Alechandra Rozdrigeze slyšel jméno
PM pro (80) Elizabeth Dark: No ty opravdu nic odemě neuvidíš. Logy nebudu jen tak posílat hráčům.
PM od (80) Elizabeth Dark: dobrá..

Na úplně všechno, co jsem ohledně Bushida provedl mám důkazy. Na všechno jsou logy. A mimochodem, tvoje jméno nemám od Alechandra. Mám ho od úplně někoho jiného. To, že jsem ti do IC chatu řekl, že tvoje jméno mi dal Alechandro neznamená, že to je pravda. 

A na závěr této krásné debaty. Pokud má jakýkoliv administrátor, či moderátor zájem o logy, není problém mu je přeposlat.

S přáním hezkého dne, 
Váš milý Zchovankyo.

16.2.2021 14:19, odstraněno 8.3.2021 09:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ice

Hráč

18
16.2.2021 15:56, naposledy upraveno 16.2.2021 16:05 uživatelem ice

Zdravím Anxicek.

Rád bych se k tomuto vláknu vyjádřil, když už zde padlo mé jméno IC.

Včera když jsem se napojil do hry, tak jsem viděl, že je Elizabeth_Dark v celach. Když jsem se jí/ho zeptal za co sedí, tak mi bylo řečeno, že jsem vypovídal a padlo tam její jméno.
To pravda nebyla ale jak napsal @Zchovankyo samozřejmně to na mě mohl hodit protože jsem pro něj "grázl" IC. No nicméně, když jsem psal Francesca_Williams do PM za co jí/ho zavřel, tak si nebyl jistý a že je to IC věc. Což mi přišlo divné, že by si sám velký vyšetřovatel nic nepamatoval. (Samozřejmně bez urážky). 

Malý útržek z logu PM zpráv.

15.2.2021
20:21:02PM pro (102) Francesca Williams: ahoj, mám otázku

15.2.202120:21:15PM pro (102) Francesca Williams: Prý jsi zavřel elizabeth dark za to že jsem vypovídal je to tak?

15.2.202120:21:51PM od (102) Francesca Williams: Teď si nejsem jistej.

15.2.202120:22:16PM pro (102) Francesca Williams: Je tu v cele a napsala mi IC i OOC že jsi mu řekl, že jsem vypovídal

15.2.202120:22:25PM pro (102) Francesca Williams: A zmínil jsem jí při výslechu

15.2.202120:22:31PM od (102) Francesca Williams: A jak ti mohla napsat IC?

15.2.202120:22:40PM pro (102) Francesca Williams: Jsme v celach?

15.2.202120:22:47PM od (102) Francesca Williams: Okay.

15.2.202120:22:53PM pro (102) Francesca Williams: Tak jak to bylo

15.2.202120:22:57PM od (102) Francesca Williams: Co

15.2.202120:23:15PM pro (102) Francesca Williams: Zavřel jsi jí za to že jsem vypovídal ?

15.2.202120:23:34PM od (102) Francesca Williams: Říkám, že si nejsem jistej. Každopádně je to IC věc.

No v tom jsme si začali psát s Elizabeth_Dark o tom, že by to mohla být zase meta. Co si budem, někoho zavřeš a po chvilce nevíš za co vlastně přesně? No potom se nám mozek Francesca_Williams vrátil na svou rodnou planetu z údolí logů a do rodného prostoru v její hlavě a na vše si vzpomněl. Přišlo mi jako by se snažil hledat něco v logach, protože si možná uvědomil že jsem mu o Elizabeth_Dark nic neřekl. Pokud má logy, kde jde vidět opak a je to vše správnou a IC cestou zjištěné. Tak se samozřejmně omlouvám. Toť asi vše, více do toho nevidím a logy mého výslechu zašlu klidně adminovi pokud bude třeba Francesca_Williams trvat na tom že jsem to jméno zmínil.

Hezký zbytek hezkého dne
Anxicek

16.2.2021 16:31

@ice - "mimochodem, tvoje jméno nemám od Alechandra. Mám ho od úplně někoho jiného. To, že jsem ti do IC chatu řekl, že tvoje jméno mi dal Alechandro neznamená, že to je pravda.

 

A když už jsme u té mé nejistoty. Nebyl jsem si jistý, zda jsi mi to jméno řekl ty, či někdo jiný. Kvůli tomu jsem se podíval do logů. Za co jsem Elizabeth zavřel do vazby jsem si jistý na 100%. Zavřel jsem ji tam ze stejného důvody jako všechny, kteří jsou ve vyšetřovací vazbě. Včetně tebe. :)

16.2.2021 16:36, odstraněno 16.2.2021 16:45 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

VODEX

Hráč

1
16.2.2021 17:32, naposledy upraveno 16.2.2021 17:34 uživatelem VODEX

No oke malej metagaming tam mohol být, ale to že vše se odehravalo přes vysilačku že Morocka nekdo sleduje a jsme ve spolupráci s krimi bylo jasné že po něm jde někdo z Bushi... to dojde skoro každému člověku kterej má mozek, tak jsme udělali normální zásah proti tomu člověku, to že pak v nemocnici odmítal a zbytečně prodlužoval RP o nikoho nezajimá že ? napustím studenou vodu a on že prej je teplá to je taky dobrej vtip asi 30 min jsme se snažili s nima RPit ale moc nespolupracoval až pak přišel admin :) co to už najednou si začal rpit no jo malé děcka co už, a tak to je vždy někdo má dostat CK tak hned si pujde brečet na Forum a vytahovat to na ostatní přitom sám ty věci někdy udělal :) Jak řikám vše bylo IC nebot podle mě to tak připadalo 

 

 

16.2.2021 17:55, odstraněno 8.3.2021 09:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~136