Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Tapety


neznamy#1445

Smazaný účet

19
16.2.2021 17:29, naposledy upraveno 16.2.2021 17:42 uživatelem neznamy#1445

Ahoj, všiml jsem si že dost lidí neví jak na tapety, a často to dávají do reportů aby jim pomohl administrátor. Proto jsem se rozhodl napsat tento návod.

1) Kde tapetu koupit?

Tapeta se dá koupit skoro všude, až na některé výjimky. Příklad kde koupit tapetu je ALL IN shop, který se nachází v Montgomery.

2) Kde najdu textury?

Já osobně používám jednoduše google obrázky, zde vyhledáte například "wood texture".

Po chvilce co si budete prohlížet textury se vám některá zalíbí, budete jí chtít nahrát.

Musíme získat direct URL na obrázek, to uděláme následujícím způsobem:

  1) Klikneme pravým tlačítkem myši na obrázek textury, který chceme nahrát. !! OBRÁZEK NESMÍ BÝT VĚTŠÍ JAK 1000 PIXELŮ !!

  2) Vyjede nám menu, zde zmáčkneme tlačítko "Kopírovat adresu obrázku". POZOR: Někdy se může stát že adresa kterou zkopírujete, nevede na obrázek ale na stránku. V tomhle případě musíme obrázek stáhnout, a nahrát ho například na imgur. Zde nahrajeme obrázek, a uděláme stejný postup jako na google obrázkách.

       

  3) Po tom, co si vybereme texturu a získáme URL na obrázek, klikneme v interiéru na tapetu, kterou máme v inventáři, otevře se následující políčko. Vymažeme příklad adresy, který tam je, vložíme naší zkopírovanou adresu pomocí zmáčknutí CTRL + V, poté stiskneme tlačítko "Uložit URL".

  4) Po tom co vložíme do tapety texturu, chceme tapetu samozřejmě nasadit. Přetapetovat lze prakticky všechno, ať už zeď nebo gauč. Aby jsme nasadili tapetu, klikneme na "vybarvenou" tapetu v inventáři, otevře se nám menu pro výběr textury. Pomocí tlačítka A a D vybereme texturu, kterou chceme nahradit. Pokud se nám daná textura, kterou jsme do tapety vložili nelíbí, nasazování tapety zrušíme pomocí tlačítka W. Pokud se nám tapeta naopak líbí, zmáčkneme tlačítko S, kterým tapetu potvrdíme. Po potvrzení tapety musíme přesunout tapetu z inventáře do interiéru, tím že jí přetáhneme.

Po tom co dokončíme bod 4, máme tapetu nasazenou. 

To bude vše z tohoto návodu, doufám že vám návod pomohl a děkuji za přečtení.

 

 

 

 

Patryk

Hráč

24
16.2.2021 20:12

Vyin práve prišiel o prácu

DrHell

Hráč

18
17.2.2021 08:41

Za URL ktorý vložíte, musíte dodať .png alebo .jpg inak vám to textura neprečíta. Dodatok.


Powered by LeoSight IFS
LT~51

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024

DAYTOproduction

Registrován 19.4.2024