Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Telefonní Signál


sasaveliky386

Hráč

3
16.2.2021 18:21, naposledy upraveno 16.2.2021 18:26 uživatelem sasaveliky386

Dobré ráno, dopoledne, odpoledne atd...

 

Dnes jsem chtěl zavolat na inzerát ale nemohl jsem protože jsem neměl signál i když jsem byl ve LV ale furt nic...

Takže mě napadlo to odebrat protože vždy co chci zavolat musím jet přes půlku mapy pro signál.

 

EDIT: Podle mě to ani nemá místo ve hře

16.2.2021 18:25

Nebo to inspirovat nápadem co jeden hráč podal na Aternosu https://leosight.cz/forum/topic/forum?a=topic&id=822

Holub

Hráč

46
17.2.2021 12:37

Jednoduché - ať to technici RCN opravují tak, jak doopravdy mají. Ve výsledku je to už pouze IC věc.

17.2.2021 14:14

Máme v rámci IC internetu dynamickou mapu signálu na stránce mapa.ic, ta je plně synchronizována se hrou a ukazuje aktuálně fungující a vypadlé telefonní vysílače. Prací RCN je mimo jiné pravidelně udržovat a opravovat tyto vysílače, aby bylo pokrytí co největší. Pokud všechny vysílače fungují, je signálem pokrytá téměř celá mapa. Takže jak píše Holub, je to ve výsledku IC věc - třeba můžeš zkusit zkontaktovat RCN a tlačit na ně, ať dělají svou práci, nebo se obrátit na krajské zastupitelstvo s tím, že svoji práci nedělají.


Powered by LeoSight IFS
LT~44