Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Diskuze ohledně banů


neznamy#1445

Smazaný účet

19
16.2.2021 20:55, naposledy upraveno 16.2.2021 20:55 uživatelem neznamy#1445

Ahoj, dneska Crazy dostal ban za porušení tří pravidel (pravidlo 0, meta, zdravý rozum) na 72 hodin. Včera jsem dostal ban i já, za porušení jednoho pravidla, což bylo pravidlo 0, ale na 376 hodin. Na tom by nebylo nic špatnýho, ale zaráží mě to, že Crazy má o 1 trest menší historii než já, měl také perma podmínku, ale i tak dostal o několik dní menší trest. Bača s kterým jsem to chtěl řešit mě ignoruje, takže to jinak řešit než takhle nejde. Chtěl bych aby jste si na to udělali názor sami, jelikož Crazy má vážnější tresty v historii, má tam několik non rp actů. Já tam mám spíše banality, jako je spam a nadávky. NESTOJÍM o to, aby Crazy dostal permu, pouze aby dostal vyšší trést, aby to bylo férové pro obě strany. Zasílám dolů Crazyho a mojí historii:

16.2.2021 21:24

čuspic rad bych se ti k tomu vyjadril ale nevim co ti mam napsat jakoze, kazdopadne si vyzim toho ze se o me tolik zajimas.

Zeintar

Hráč

49
16.2.2021 22:27

Však máš dlouhej seznam porušených pravidel. Já bejt tebou bych byl rád, že nemáš permaban a že za těch 14 dní můžeš vůbec hrát. 

Co chceš tímto příspěvkem docílit? Aby Crazy dostal větší trest? Tohle se nedělá, kluku ... 

ice

Hráč

18
17.2.2021 00:18, naposledy upraveno 17.2.2021 00:56 uživatelem ice

Čus @neznamy#1445 a @Crazy

Muj názor je ten, že pokud sis tohle sepsal dnes a je to aktuální seznam banů, tak jak vidím Crazyho končí 22.11.2020 zatímco tvoje pokračuje do dnes, na to možná AT bere ohled, ale také možná ne kdo ví.

Nicméně pokud vím tak i kdyby jsi dostal stejný trest jak Crazy, tak ti včera byl znovu prodloužen pokud se nemílím, kvůli tomu co jsi předvedl na výslechu semnou.

Asi to si o tom myslím.

Hezký zbytek hezkého večera
Anxicek


sandlerino

Hráč

39
17.2.2021 08:22

Fórum sekce "stížnosti a nahlášení" není určena na otevírání diskuzí a popravdě jsem jako ostatní zcela nepochopil proč tento topic vlastně vznikl?

romus123

Hráč

11
17.2.2021 08:46

Jestli tady žádáš, aby někdo dostal delší ban , tak mi to přijde dost ubohé.

17.2.2021 09:29
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~73