Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ulice


xxxondraxxx

Hráč

3
17.2.2021 01:21

ahoj měl jsem nápad když jsem dostal výjezd v HZS a týpek normálně zavolal ale sám nevěděl kde je tak kdyby se ulice a cesty mohly jmenovat podle českých ulic 

Např z PC do BB by se jmenovala třeba Daliborova usnadnili by se tím orientace pro IZS 

Zeintar

Hráč

49
17.2.2021 08:58

Nevím, proč je zde tolik "ne". Mě náhodou nápad příjde zajímavý. Zda-li lze nahradit mapa, nahradil bych ji třeba tímto.

MatesH75

Hráč

2
17.2.2021 09:16

Dobrý nápad, třeba ho někdo uskuteční. :D

sasaveliky386

Hráč

3
17.2.2021 11:46

Na serveru se erpí amerika takže bych radši dal nějaké americké ulice... ale jinak nápad je velmi užitečný když třeba jste v LV tak je to velká oblast a aby se taky začátečníci v RP vyznali v mapě 😀.

 

Za mě ano!

OurMatthew

Hráč

26
17.2.2021 12:11

Za mě také ano.

Třeba to vyřeší takové to "Byl nám nahlášen stav nouze, Lokace: Red County" :D

17.2.2021 12:14

Ahoj, jelikož moje oblíbená věc, je doplňovat takové kravinky, které by jen pár lidí trklo do hlavy, tak jsem tu zas :D , podle všeho, neerpíme Ameriku, ale fiktivní kontinent, kterej se podle aut a přírody, nachází v tropickym pásmu mezi Amerikou, Asií a Evropou :D , jo, takže to je hodně míst, ale žádné nám moc nevychází :D , to nám vyšlo někde ve středozemním moři, ovšem větší logiku když se koukneme na přírodu dost, tak někde mezi amerikou a Evropou. 

 

To jen taková vsuvka k něčemu jinému, ale souhlasím s číslama, v Česku taktéž máme očíslované silnice, a ve městech maj taktéž pojmenované ulice.

Petriik1

Hráč

32
17.2.2021 12:37

Za mě dobrý nápad, určitě by to mohlo pomoct s orientací ve hře.

Jsem za

17.2.2021 14:10

Souhlasil bych spíše s tím číslováním silnic mezi vesnicemi, než s vymýšlení názvů pro každou ulici v rámci vesnice. Jinak koukám, že spousta z vás má velkej zmatek v tom, kde se vlastně děj odehrává, asi bych k tomu měl sepsat nějaký hezký lore.

Holub

Hráč

46
17.2.2021 14:26

Pokud má někdo kvalitní mapu San Andreas, popřípadě textury k tomu, co je na GPS, tak to tam můžu dodělat.
Nebo ještě lépe - co takhle udělat komunitní vlákno, kde můžou hráči navrhnout názvy ulic a těchto landmarků stejně tak jako byl dříve vytvořen Most Carly Bridgesové.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~137