Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na MICHAL MICH

1 2



domcanik

Hráč

6
17.2.2021 17:45

Takže někdy před týdnem jsme společně s Jarda Slizák na LS alkanicborec , koupili frakci EMPEROR. Frakci jsme ,,koupili,, od IC MICHAL MICH kterému jsme zaplatili 2.8m on nám po tom co jsme mu zaplatili řekl že tu firmu teprva někomu splácí a že 1 milion z té naší částky bude vyplacen té osobě které to splácí a on tu firmu nás přepíše.
No jenomže ta osoba které to měl splácet už v tu dobu nebyla 8 dní na serveru takže se na ní čekalo, on už nás teda přidal do frakce jako majitele ale stále správce frakce byla osoba které on měl dát ten milion, no ale co se nestalo žeo jeden den jsem byl offline a přijdu na server vysmátý jak lečo a dám F3 a ono nikde nic, podle kamaráda který v té frakci stále jsem zjistil že hlavní správce firmy ten kterému měl dát MICHAL MICH ten milion stále nebyl aktivní.
Takže bych chtěl podat stížnost na hráče ic MICHAL MICH z duvodu vyhození z frakce když měl nižší roly (byl jako ředitel ještě se přemlouval abychom ho tam nechali)
Taktéž bych chtěl podotknout že před tím vším jsme sháneli OOC kontakt na tu osobu která tu firmu má asi do ted (správce firmy) no a hrdina Michal Mich nám na otázku kdy bude správce na serveru tak nám řekl že na něj má kontakt a že nám ho dá za 500 tisíc herní měny. 

Alkanicborec

Hráč

8
17.2.2021 17:56

Ano, já jsem kupoval společně tu frakci. A měl jsem roli majitele. Přijdu tam dnes a z frakce jsem byl odstraněn/vyhozen. Přitom správce firmy Kenzia Blake, která by nás mohla jediná vyhodit je 12dní neaktivní. A nižší role by určitě vyhodili majitele. Poprosil bych o nějaké vysvětlení. Děkuji

Alkanicborec

Hráč

8
21.2.2021 18:30, naposledy upraveno 22.2.2021 12:19 uživatelem Alkanicborec

K tomu dneska jsem se dozvěděl, že novým majitelem firmy emperor je Lauren Smith, jak může být novou majitelkou, když ic jsme pořád majitelé my(důkaz logy o koupi firmy), že nás nějaká nižší role tedy ředitel (Michal Mich) random vyhodil, nikdo nás nekontaktoval, ale pokud vlastníte firmu, tak vás může vyhodit ředitel? Jestli ano, tak je to pěkná hovadina. 

 

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Doublepost

domcanik

Hráč

6
21.2.2021 18:32

Prostě bych řekl že česká komunita rpéčka opět nezklamala, pokud se to nevyřeší tak už to nezapnu, já tam týden jsem 24/7 a vydělávám (delivery) s vidinou toho že si koupím frakci, no ale jak říkám cz/sk komunita se nezapře. 

Alkanicborec

Hráč

8
22.2.2021 09:33, naposledy upraveno 22.2.2021 09:53 uživatelem Alkanicborec

Tady jsou logy o koupi frakce:

Chtěl za ooc informaci 500k herní měny viz screen:

Pardon že nemám screeny podle času, ale bral jsem všechno co může být jako důkaz a přeskakoval jsem

22.2.2021 11:05
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Patryk

Hráč

24
22.2.2021 11:40, naposledy upraveno 22.2.2021 12:25 uživatelem Patryk

Meki myslím, že by sa to dalo klasifikovať ako obchodný podvod čo je porušenie pravidla tak popravde to je vhodné riešiť takouto formou.

Alkanicborec

Hráč

8
22.2.2021 19:25, naposledy upraveno 22.2.2021 19:39 uživatelem Alkanicborec

Ano, ale pokud by šlo o finanční podvod tak by za mě se nestihl za 10 minut domluvit s adminy o podvodu.

Ale ic jsme podepsali smlouvu, takže ic patří firma nám, a nemůže nás vyhodit z "naší" frakce ředitel.

22.2.2021 19:39
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

domcanik

Hráč

6
22.2.2021 20:30

Pokud sis nevšiml tak nás zatím ani nikdo z AT nekontaktoval takže si myslím že kdyby to bylo povolené tak už to víme :) 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~74