Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban. Arrnold Weider


PeterXamerski

Hráč

2
17.2.2021 17:47

Zdravím, už je to nejaký ten piatok čo mám permaban dôvod bol ten že PSA mi bez dôvodne rozstrielalo auto a šla ďalej. Keďže som bol mechanik a dostal som nervy tak som si auto fixol aby som aspoň došiel na pumpu ho fixnúť kedže to bolo bez dôvodu.Už presne neviem kto mi dal ban kedže ako som hovoril už je to niejaký ten piatok no. A o unban žiadam pre to lebo už som sa poučil a ceľkovo mi dosť chýba RP a hlavne veľa kamošov odtiaľ mi píše nech si požiadam o unban. Vopred vďaka za odpoveď.

Nickname: Arrnold Weider

 

                                                                                                                                                             

18.2.2021 11:26, naposledy upraveno 18.2.2021 11:34 uživatelem Paradoxx

Väčšinou sa nevyjadrujem k týmto žiadostiam no práve u teba cítim potrebu vyjadriť sa, keďže si bol zabanovaný na základe mojej sťažnosti formou reportu.

Ako prvé napíšem asi len to, že nesúhlasím s tým, aby ti bol udelený unban. Si problémový a tvrdohlavý hráč, ktorý si neuvedomuje svoje chyby a na serveri robí len bordel. Myslím si, že nie každý hráč a hlavne člen polície má nervy na to, aby sa s tebou dokázal neustále dohadovať či hádať. Určite sa nám v polícií bez tvojej prítomnosti uľavilo 🙂.

Vyjadrím sa aj k samotnému obsahu tvojej žiadosti.
"dôvod bol ten že PSA mi bez dôvodne rozstrielalo auto a šla ďalej" - Do vozidla som ti určite nezačal strieľať bezdôvodne. Tvoj kamarát, ktorého sme naháňali v kanáloch v Los Santos nemal veľa možností na útek ale bol si tam aj ty a my sme mali k dispozícií len jedno policajné vozidlo, ktoré malo málo paliva, a keďže si sa nás snažil blokovať, bolo jasné, že so svojim kamarátom spolupracuješ. Z toho vyplýva, že bolo jedno policajné vozidlo na 2 podozrivé vozidlá a my sme k tomu nemali palivo na rozdávanie. Do vozidla som ti začal strieľať preto, pretože sme potrebovali eliminovať možnosť úteku tvojho kamaráta formou takou, že keď sa dostane do slepej uličky, aby jednoducho nevysadol a nesadol ti do auta a neušli ste spolu. Nemohli sme si dovoliť dlhšie naháňanie.
V tom, ako tvoje vozidlo prestalo byť pojazdné, tak si si ho opravil pomocou práce mechanika a za to si bol zabanovaný. Problém bol v tom, že po opravení si nešiel na žiadnu pumpu, ale šiel si naďalej pomáhať svojmu kamarátovi v úteku.

Napíšem taktiež aj to, že tvoj kamarát po chytení začal porušovať niekoľko pravidiel naraz a jednoducho začal trolliť. (Dokážem si predstaviť, že máš takýchto kamarátov viac a práve tí ťa volajú späť do hry aby ste mohli v svojom nádhernom "RP" pokračovať 😉)

 

Je dosť pravdepodobné, že unban dostaneš keďže ho dostali aj iní - horší hráči ako ty. Ale aspoň som mal možnosť vyjadriť sa a možno bude možnosť vyjadriť sa aj v tvojej ďalšej žiadosti. Papa.

sandlerino

Hráč

39
18.2.2021 12:02

Kde jen začít, budu stručný jako vždy.

Ban jsem dal já a plně si za tím stojím, asi ti dojde, že když jsi dostal permaban, tak asi nepatříš na tento server.

To, co předvádíš již roky, je absolutní dno celého RolePlaye a ještě do toho taháš ostatní, což není ideální.

Naprosto souhlasím s Paradoxxem a z toho vyplývá, že tvoje žádost o unban byla Zamítnuta.

Můžeš to zkusit třeba za další měsíc.


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024