Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ahoj prosim o UNban


neznamy#3931

Smazaný účet

19
17.2.2021 21:50

Ahoj ban jsem dostal tak že u jedne přestřelky nebudu mluvit kde a kdy mi kamaraad řekl jmeno jedne osoby ktera u přestřelky byla ...ale jak k jmenu přišel když se neřikalo? to nevim a on mi to jmeno řekl tak jsem zavolal na 911 a druhy kamarad mi napsal že jmeno postavy neznam a že si to mam zjistit a kamarad nejpiš přes TAB si podle ID zjistil jak se jmenuje a Metoval a ja to nevědel že kamarad zmetoval jmeno a jak jsemn hlasil jmeno jsem zmetoval taky.... nevim jak to kamarad přesně zjistil ale potom jsem dostal Ban na 24 hodin... 

 

Nemam problem trest vydržet a přiznavam nevědel jsem že jak k jmenu přišel... ale METOVAL jsem tak si klidně trest odpykam...    možna že to někdo nepochopil ale je těžky popsat situaci a nevimm ja opsat to mam.

Pokud možno žadam o skraceni trestu ale trest 24 hodin si klidně jak řukam odpykam.

Přeju dobry večer.

 

neznamy#2452

Smazaný účet

17
28.2.2021 12:43

Ban vypršal, žiadosť zamykám🔐


Powered by LeoSight IFS
LT~19