Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

BAN NEPRÁVEM


MatesH75

Hráč

2
18.2.2021 15:01

Dostal jsem BAN neprávem... Svázal jsem borce a udeřil jsem ho tupým předmětem.. Takže by neměl dát report když si podle RP nemá nic pamatovat... Takže děkuji tomu kdo mi dal BAN na 12 hodin za "NONRP" 

Příště se tam aspoň portni :)

Dust4MEE

Hráč

1
18.2.2021 15:08, naposledy upraveno 18.2.2021 15:09 uživatelem Dust4MEE

Já mám podobnou zkušenost omylem sem zaparkoval do prázdné banky a cápek se za mě postavil a začal mě blokovat abych nemohl vyjet a začal psát sračky do OOC. Já sem se se snažil dělat RP ale místo toho aby se semnou bavil a vytvořil z toho kontent tak se choval jak kokot a pak mi nějákej váš zakomplexovanej admin dal BAN.  Na to nejde říct nic jinýho než Bruh.

acaBeNendohzoR

Hráč

69
18.2.2021 15:29

U té akce sem byl, a viděl sem jak tam totálně bez rpení čehokoliv bouráte do auta a řežete do něj zbraněma hlava nehlava, porušení pravidel se neoplácí porušením pravidel. Pokud dodáte video tak jsem ochoten se o tom bavit.

 

ice

Hráč

18
19.2.2021 01:50

@Dust4MEE Na to nelze říci než, jiné to nebude. Né vem si z toho ponaučení a nezajížděj do prázdné banky.


Powered by LeoSight IFS
LT~47

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo