Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


ToxicCZ

Hráč

7
19.2.2021 00:01, naposledy upraveno 19.2.2021 00:20 uživatelem ToxicCZ

Dobrý den, chtěl bych požádat u unban z důvodu že si myslím že jsem nyní nic neprovedl.

Ban mi byl udělen od: @Awoo

Dostal jsem za krádež vozidla, ale od suporta mi bylo zděleno že stačí krádež vozidla nahrávat, což jsem provedl. Vozidlo tam normálně stálo a majitel vozidla byl poměrně daleko 5 metrů takže nevidím moc v tom problém.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=aiEiKrPjt6Q

 

Lofanek

Hráč

32
19.2.2021 09:21

Počkať, včera som nikomu nedával žiadne povolenie, keďže som ani nebol na serveri.

Myslím, že dva dni dozadu som dával niekomu povolenie ale pod podmienkou nech si to nahráva.

Ak je to ten prípad, tak áno.

ToxicCZ

Hráč

7
19.2.2021 09:58

Tak to se vám omlouvám špatně jsem si to vyložil, pochopil jsem to tak že to povolení od AT nebo nahrávat a dát si report aby to vozidlo označili jako kradené což jsem i tak postupoval v klipu. Omlouvám se Lofanovi za moji debili tu hold jsem pepega. 

 

Lofanek

Hráč

32
19.2.2021 10:41

To nevadí, každopádne som za unban/skrátenie trestu, pretože niektorí NonRP-iči neurobia ani to, čo Toxic. (nahrávanie a následný report)

RyderWillson

Hráč

17
19.2.2021 19:34

Já jsem nevěděl co je opustit frakcí prosím o unban;(

ToxicCZ

Hráč

7
19.2.2021 19:45

Vytvoř si vlastní speciální okno a řeš to tam toto je pouze mezi mnou a adminama.

 

20.2.2021 02:29

Video nedokládá nic, kromě toho, že jsi skočil do auta a ujel s ním, následně ses sám usvědčil v podstatě i z nonRP drivingu, nevím nevím jak po polňačce ve 213. To že je na autě napsaný Rallye neznamená, že by se na takové cestě při takové rychlosti nerozsypalo na součástky - to ale není podstatné. 
To co samotné krádeži předcházelo ( zero tolerance report od majitele vozidla ) samozřejmě nahrané nemáš. Chápu, sám by ses usvědčil i z toho. 
Za reportem si stojím a vzhledem k boháté historii i za délkou. Ban time už uplynul. Zamykám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~73