Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Chtěl bych si ověřit jestli měj určitý hráč povolení mi ukrast auto


19.2.2021 20:57, naposledy upraveno 19.2.2021 20:58 uživatelem stana92999

Jeden z členu A-Teamu mi řekl že mám napsat tady

 

Chtěl bych si ověřit že hráč Nathalia Hilton měla povolení mi ukrást auto tak že mě donutila podepsat formulář k podeji auta.

Dost mě to naštvalo protože jsem si na to auto šetřil celý týden a pak mi ho druhý den co ho mám někdo ukradne.

Byl bych taky  rád kdyby mi někdo z Admin Teamu řekl jestli na tu krádež měla povolení, Děkuji.

DrHell

Hráč

18
19.2.2021 21:03

To je podľa mňa veľká sprostosť, donútiť niekoho podpísať formulár o predaji auta je pravdepodobne dosť NonRP. Ani reálne ťa nedonútia podpísať formulár o predaji auta (len ak nie si v nejakom problémovom vzťahu). Ak sa jednalo o podvod tak je tam možnosť ale donútiť je podľa mňa absolútna nehoráznosť.

Holub

Hráč

45
19.2.2021 21:56

Dovolím si nesouhlasit. Když ti někdo míří zbraní k hlavě a chce po tobě, aby jsi na něho přepsal auto, tak je podle mě v pořádku to přepsat (Fuhrer Pee... tedy Fear RP).

Jinak je možné, že dotyčná osoba měla k vozu klíče (další sada, no). Každopádně to však nemění nic na tom, že dotyčná osoba musela provést krádež v souladu s pravidly.

19.2.2021 21:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

acaBeNendohzoR

Hráč

69
19.2.2021 22:43

případ vyřešen, oba výtečníci náležitě potrestáni.

 

Petriik1

Hráč

32
19.2.2021 23:09

Případ tedy vyřešen, zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~47