Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stnížnost na "Klárka"


11.12.2018 15:03

Zdravím vás. Dnes kolem 14:30 jsem si podal report o převot majetku z jiné postavy na jinou a celé jsem to včera s falconem erpil. Bylo mi řečeno od Klárky že Mixuji což jsem popíral protože jsem mixoval včera jsem dostal ck. Tak jsem si vytvořil postavu a šel jsem na pčr naštívit svého "otce" a tam mi bylo řečeno že ho neviděli už 2 dny týpek mi řekl ať jdu do nemocky a tam jsme čekali a pak jsme šli na "pitevnu" ( neboj jak se to menuje :D) a tam jsem viděl že tam je tělo mé staré postavy tak jsem erpil to a to a pak jsem šel za pčr znova a oznámil jim že je mrtev (ck). no a ti se divili (ic) tak jsem pak šel za hejtmanem(falconem) tam jsme erpili že mu předávám úmrtní list atd. a pak napsal smlouže majetek bude přehozen že jsem jeho jediný děcit atd. no pak jsem odešel a dnes jsem si podal o to report aby mi to převedli no pak jsem čekal na admina příjmula to adminka "klárka" a bylo mi řečeno že mi nic nepřevede a ještě mi napsala že jsem mixoval což jsem nemixoval. A furt jsem jí to vysvětloval a nepochopila. pak něco psala a dostal jsem ban.

( ty dvě hodinky si klidně počkám ale.....)

Danielyk

Hráč

19
11.12.2018 19:51

Ban ti byl udělen právem, byl jsi drzý nerespektoval jsi administrátora. Musel jsi metagamingovat, jelikož jsi mi sám do pm psal, že tu postavu jdeš najít, což mi nepřijde uplně v pořádku. Nemohl jsi najít tělo na pitevně, když bylo ic odvezeno rovnou na hřbitov.. Nicméně už jsem ti jednou psala, že se to takhle nefunguje, ic jsi se nenarodil a už jsi jednou měl trest za to, že jsi se snažil si převést věci na jinou postavu.

Tímto bych ještě chtěla dodat, že jsem neudělala nic špatného a hodilo by se mi to spíše na žádost o unban.

S pozdravem Klarkaa.

Zorra

Hráč

41
20.12.2018 23:48

Je jedno co jsi mixoval nebo nemixoval ale adminy bys měl respektovat hlavně když je to holka musí to mít těžší s uhlídáním všech těch hráčů

Milo02

Hráč

2
21.12.2018 00:07

ehm ehm toto hranici s feminizmom zora

21.12.2018 09:28

Zorra má v určitém faktoru pravdu, akorát to neformulovala zrovna dobře, ale Klárka jako jediné děvče v AT to má těžší. Získat si respekt u hráčů stejně jako respekt u ostatních členů AT je pro ni přirozenně těžší. Mohl bych tu psát odstavce o tom, proč tomu tak je a ovlivňuje to hodně historických, antropologických i čistě místních faktorů, ale asi ti samotnému je jasné, proč to tak je :happy:

Ale my máme Klárku rádi :heart:

Milo02

Hráč

2
22.12.2018 12:40

ako ja osobne proti klare nic nemam hej :D len ked sa pozrem do chatu ze niekto dostal AJ z 90% je to prave klara :D co moze niektorym ludom dat nazor ze sa chova ako hitler :D ja ju osobne nepoznam takze neriesim :D IRL. moze byt fasa baba a chapem ze si len plni Admin Duty :D len si skuste fakt vsimnut ze 90% AJ dava prave klara tak to ludom moze dat automaticky nazor ze je namyslena pi** co vyuziva to ze je adminkou :D

ešte raz by som chcel upozornit ze proti klare nic nemam len hodnotim aky mozu mat druhy pohlad :D


Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024