Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Jayden Lawrence


neznamy#1756

Smazaný účet

96
21.2.2021 18:07, naposledy upraveno 21.2.2021 18:08 uživatelem neznamy#1756

Milí přátelé,

vzhledem k tomu, že při včerejší akci v následujících screenech bylo 20:00, což měla bejt v ten čas tma ve Skimu...

Touto cestou podávám stížnost na hráče Jayden Lawrence aka Lofanek za nonRP act. Došlo mě to teprve až dneska, když jsem se koukal na čas, přemejšlel jsem, jak je možné, že když někdo, kdo má tint (NIKOLIV ČERNÝ SKLA!) a je tma, zaeRPí v těchto podmínkách focení? Člověk mě při focení vidí, tak proč nemůžu vidět já jeho? Tohle je nefér! 

Posuďte si sami:

a následně vidím toto, je to sice o minutu méně, ale pořád je to též NONRP, ve tmě nejsou fotky logicky dobře vidět...:

Prosím pouze členy AT, aby odpovídali na tento příspěvek a zároveň poprosím ostatním, aby na tuto věc nereagovali, pokud s tím nikdo nemá nic společného, případně se zdrželi přihlouplých komentářů

Děkuji.

Lofanek

Hráč

32
22.2.2021 08:43

Ahoj zabijáku,

za normálnych okolností by som odpísal jasne a stručne - WTF? Lenže nebudem voči tebe netaktný a rovnako rešpektujem pravidlá fóra, takže sa pokúsim rozlúskať tento veľmi tvrdý oriešok pekne kúsok po kúsku.

Keďže môj nešťastný inzerát na LemonGate sa nachádza skôr na časovej priamke, tak si dovolím týmto aj začať. Už v podstate od začiatku pôsobenia Antaresu na serveri, sa v určitej temnej skupinke ľudí zaujímame o činnosti tejto frakcie a všeobecne o informáciách okolo toho, pretože vďaka mlčanlivosti je lore neznámy. Zvykneme stáť v zóne A a získavať rôzne fotomontáže a podobné blboviny, ktoré by sme dokázali rozširovať IC medzi hráčov a tak priblížiť lore tejto frakcie aj pár randomákom, ktorí 24/7 jazdia delivery a security a nemajú šajnu čo sa deje za hranicami Red County. Využívame na to drony, fotoaparáty, ľudí a podobne. Takto som zbadal na mojej klasickej obhliadke členku tejto frakcie (nebudem menovať kvôli metagamingu), tak som sa krásne schoval, vybral drona a fotil. Tma-netma, je mi to fuk. Aby ste si nemysleli že si vymýšľam, tak tu prikladám fotografiu.

Hneď na to, som podal inzerát na LemonGate ohľadom predaja tejto fotografie. Tu nevidím žiadne porušenie pravidiel. Možno by sa dalo uvažovať nad pravidlom 30, lenže Antares jakožto armáda nie je špecifikovaná ako policajná jednotka a ani ako gang.

Presunieme sa ďalej na fotenie telefónom.

V podstate hneď ako som podal inzerát som si všimol na tom istom mieste pohyb, tak som sa snažil nenápadne priblížiť (vďaka backfire systému som bol nenápadný asi ako Cosmmov unban počas zasadania rady). Priblížil som sa a uvidel som teba ako vystupuješ z dodávky a predávaš vojačke bedne (myslím, že to bolo železo), tak si hovorím.. paráda! Fajnový materiál! Vybral som telefón a začal som hneď fotiť.

Člověk mě při focení vidí, tak proč nemůžu vidět já jeho? Tohle je nefér! 

Tmavé fólie na sklá sú úžasná vec. Ako malý som sa za ne skrýval a ukazoval prostredníky ostatným ľuďom na uliciach a oni o tom nevedeli, pretože ma samozrejme cez ne nevideli, ale ja ich hej.. A takto to funguje. Zase tu teda nevidím porušené žiadne pravidlo. Keby aj fotky boli nekvalitné vďaka tej tvojej tme a tmavým sklám, tak ti to môže byť naozaj jedno. Pokiaľ si chceme až takto veľmi rýpnuť, tak by sa nejednal dokonca ani o obchodný podvod, pretože tieto fotky som nemal v pláne predávať.

Život nie je fér.

A len taká 4fun vsuvka na koniec, keby ma aj vidíš cez tie sklá, tak ma nemáš šancu vystopovať. Polep by si v tej tme videl veľmi zle, keďže 90% z neho je čierna farba. SPZ je nečítateľná spleť L I O a 0 a navyše auto nie je napísané na mňa (čož sa samozrejme po tomto topicu zmení, keďže poznáme taktický metagaming polície). Ksicht by sa logicky skrýval za telefónom, aj keď vďaka vzdialenosti by si pravdepodobne nespoznal priamo tvár.

Hádam som dostatočne vysvetlil situáciu.

Support, Lofánek.


Powered by LeoSight IFS
LT~53