Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ʙᴇᴛʜᴀɴɴʏ ᴇʟɪᴢᴀʙᴇᴛʜ ᴡɪʟʟɪᴀᴍs


neznamy#4744

Smazaný účet

6
22.2.2021 05:19, naposledy upraveno 26.5.2022 13:23 uživatelem neznamy#4744

  

 

 

 

 

Titul pred: JUDr.

Meno: Bethanny

Druhé meno: - Elizabeth

Priezvisko:  Williams

       Titul za: PhD.
        Rodné priezvisko: Williams
        Datum narodenia: 27.03.1997
        Miesto narodenia: Parma, Italy
        Národnosť: Americká
        Občianstvo: San Andreasské.
        Jazyky: Slovenčina - plynule hovorená písaná
                         Angličtina - plynule hovorená písaná                  


        Pohlaví: Žena
        Rodinný stav: Rozvedená   

       Orientácia : Bisexuálna. (Nasmerovaná k ľuďom oboch pohlaví.)

        Trvalé bydliště: Neuvedené.

        Kontakt: N/A
        Email: bethanny.williams@post.ic


 

 

 

Počas svojho života vychovala až 8 detí. Moju sestru,brata mňa a ďalšie deti ktoré potrebovali pestúnsku starostlivosť. Mamka bola hrdinka môjho života. Pracovala 15 hodín denne k tomu sa starala o nás a celý chod našej rodiny. Umrela v roku 2018 na Rakovinu krčka maternice.

Otec bol hlavou našej rodiny. Pracoval ako právny zástupca neskôr ako sudca najvyššieho súdu. Po dopravnej nehode v roku 2014 mu bola amputovaná pravá noha no aj po tomto neľahkom osude sa "postavil" a šiel životom ďalej. Cez ruky mu prešlo viac ako 30.000 súdnych prípadov. Umrel v roku 2019 (Samovražda po smrti matky)

Anabelle je z našej rodiny najbláznivejšia. Pred rokmi si založila YouTube účet na ktorý dodnes pridáva extrémne videá typu "Skok z padákom" atď. Z domu odišla ako 17 ročná do Hollywoodu hľadať príležitosť dostať sa do filmu. Dostala sa do jedného filmu pre dospelých potom zistila že toto nieje cesta ktorou má smerovať.

Nicolas bol od malička problém v rodine. Neustále bitky problémy s políciou agresia voči nám ako členom rodiny. Na svoju drzosť doplatil keď šiel ako 16 roční do výchovno nápravného zariadenia Wooden Pines neďaleko San Fierra. Tu sa z neho stal opäť človek. Po príchode sa začal správať slušne dokončil školu a rovnako ako otec smeruje svoju cestu k súdnemu dvoru. Momentálne o ňom však nič nevieme.


  • Kindergarden Parma Italy 
  • Blueberry Elementary School - Absolvent
  • Wellington's High School Los Angeles - Absolvent
  • Los Angeles Police Academy - Absolvent
  • Suffolk University Law School - Absolvent


  • 2011 - Rozvoz letákov po Blueberry a okolí
  • 2012 - Brigáda Cluckin' Bell Dillimore
  • 2013 - Zber ovocia Blueberry Acress
  • 2014 - Výpomocná sila Chong's Restaurant 
  • 2015-2019 - Administračná Pracovníčka McDonnalds Los Angeles
  • 2019 - Police San Andreas
  • 2019- 2022 - Phillips & Sons
  • 2022-Present - Walker & Carlsson
  • 2022 - Department Of Correction And Rehabilitation (DOCAR)
  • 2022 - CRN / Manažér
  • 2022 - CRNC Jednatel

 

 

  • B - Motorové vozidlo do 3.500kg
  • C - Motorové vozidlo nad 7.500kg
  • Diplom o získaní titulu JUDr (JD) - Suffolk University

 


 

Hudba pre 1.Kapitolu

Kapitola.1 - Los Angeles Baby

Každý príbeh by sa mal začínať tím šťastným začiatkom no ten môj je asi trochu iný. Po tom čo sme sa ako decká s rodičmi presťahovali z Blueberry do Los Angeles môj život nabral trochu iný spád než by som chcela. Nastúpila som sem do školy a ako inak začala šikana.Môj prvý školský deň skončil s hlavou ponorenou v záchode a s chlebom prilepením na hlave počas obedu.Môžeme si povedať na rovinu že môj život tu končí som len obyčajné sedliacke dievčatko ktoré donedávna okopávalo pole s otcom. Tu je život úplne iný každých pár minút sa niečo deje sirény ktoré nám búšia do okna alebo neustále problémy v uliciach ktoré môjho otca dostali na pokraj síl.Práca policajta mu vyhovovala keď sa nikde nič nedialo v Blueberry bola nuda až taká že jeho reflexy prestali byť reflexmi. Tu v Los Angeles zbraň ani neodkladá do púzdra a už sa niekam ide. Neviem ako to tu ďalej zvládnem nechcem o svojej šikane hovoriť mamine tá by ma ochraňovala tak že by som bez jej dozoru nešla ani von a pobyt na vzduchu potrebujem inak by som sa tu scvokla.


Hudba pre 2.Kapitolu

Kapitola.2 - Trochu alkoholu a blbý rozum

Od nášho presťahovania sú to už asi 4 mesiace. Los Angeles mi ukázalo svoje dno už nemám ani náladu niekam vychádzať. Premýšľam o tom či má vôbec zmysel žiť. V škole si vyžieram vždy len to najhoršie moje preferencie a známky padajú tak že sa bojím či si vôbec udržím nejakú dôstojnosť. Škola je napíču.. rovnako tak môj život. Otec začal piť mamina to nezvláda a už začala brať tabletky na srdce až to takto pôjde ďalej bude to zlé.A to ešte nevedia o tom čo sa včera stalo... vedela som že nemám chodiť do žiadneho klubu ale keď som sa chcela odreagovať iná možnosť nebola. Trochu alkoholu trochu marihuany a blbý rozum ma doviedol na toalety s tou najdokonalejšou z klubu. Bozky plné hnevu a lásky celú hodinu ovládali zónu klubových hajzlíkov no nikdy nezabudnem na to ako chutnali jej pery bola tak sladká tak kyslá tak vášnivá proste dokonalá.. snáď sa to rodičia nedozvedia od niekoho kto ma tam videl aj keď som si dávala pozor je možné že ma niekto videl.. preboha čo budem robiť až tak bol niekto zo školy som poriadna krava.


 

Hudba pre 3.Kapitolu

Kapitola.3 - Toto nedokážem zatajiť

Dnes som šla za Eliss znovu som ju musela vidieť tak som jej písala na IG či nejde do parku povedala ale že má nejakú prácu a že sa mám zastaviť pozdejšie u nej doma pričom mi poslala jej adresu. To je čudné nikdy sa takto nesprávala aj keď sa poznáme len krátko viem že sa niečo deje buď sa niečoho bojí alebo sa deje niečo iné.Ako inak šla som za ňou večer asi tím najdivnejším taxíkom aký môže existovať. Vysadil ma v East Los Angeles vedela som že tu je to samý gangster,narkoman a čurák čo vás znásilní jak som vystúpila hneď som bežala smerom k Elissinmu domu no to už som videla Eliss na schodoch spolu s malou skupinkou dievčať okamžite som ju objala no keď som ju chytila za zadoček bol chladný a dosť tvrdý. Nebol to zadok.. to je zbraň!!! Preboha Eliss ako si mi to mohla urobiť ako môžeš...Hlavne pokoj nejak to zatajím ona je ako droga nedokážem bez nej žiť nič otec sa nemôže nič dozvedieť to isté mama sestra brat... proste nikto nič ani slovo keby niečo nikde som nebola nikoho nepoznám nič neviem ale toto dievča je diabol.


Hudba pre 4.Kapitolu

Kapitola.4 - Born For This

 

Po rozchode s Eliss som sa dlho pokúšala nájsť cestu k tomu šťastnému životu. Nevedela som presne čo chcem a len som sa predierala dňom po dni.Večer som chodila do obchodu hneď cez ulicu od nášho domu znovu v slzách a znovu v depresii.Chcela som svoj život už ukončiť a práve v ten večer som si šla kúpiť fľašku burbonu a bola som pripravená zapiť ňou tabletky ktoré som mala vo vrecku.Niekto si povie že som extrémne depresívna v tomto momente som aj bola.Nechcela som žiť bez Eliss no niečo v ten večer mi hovorilo že stačilo pretvárky a treba ísť ďalej. Počas platenia burbonu som si všimla reklamu ktorá tam bežala v televízii. "LAPD NEEDS YOU!!!". Slová ktorá mi prehovorili do duše. Prečo ukončiť svoj život keď môžem zachrániť život niekomu inému. Mám vek a školu vlastne zmeniť môžem byť Peace Officer? prečo nie. Fľašku nechávam v obchode a smerujem domov kde podávam žiadosť o prijatie na akadémiu Los Angeles Police Departmentu. Čaká ma tvrdá doba no viem že to zvládnem som dosť silná.Nič ma len tak nepoloží na kolená i keď neviem ako budem reagovať na veci v tomto prostredí.


Hudba pre 5.Kapitolu

Kapitola.5 - Harder Than You Think

Myslela som si že práca bude jednoduchá no prvý zásah do mojej vesty to rýchlo zmenil. Včera som nastúpila na novom oddelení Policie San Andreas.Podala som si po škole prihlášku a začala som u "PSA" makať. Prvé hodiny boli v pohode nejaké to váženie kamionov nejaké zastavenia až to bolo nudné. Jeden z kamarátov od PSA Henry si ma vzal na patrol pretože s hodnosťou Rotný patrolovať nemôžem.Klasický patrol no zrazu sa ozvalo 10-99 EL CORONA. Okamžite sme tam šli.Hneď počas príchodu sme videli utekať suspecta pešo takže 10-70 Henry zastavil na chodníku vystúpila som prvá. Namierila som taser na suspecta no keď som vystrelila nič sa nestalo.V ten moment sa chlapík otočil a v ruke držal Glock. Výstrel ktorý zaznel ma docela šokoval adrenalín v žilách ale nedovolil niečo cítiť. Henry suspecta okamžite zrušil Brokovnicou čím ma zachránil a taká tá klasická otázka "Si v pohode?" nasledovaná odpoveďou "Jo.. v pohode" pričom na hrudníku mám modrinu dodnes.Táto práca je ťažká denne sa stretávate s idiotmi ktorý nevedia prečo sú na tomto svete. Samé honičky streľby prepady kamionov únosy.. a podobne.. ľudia sú tak tupý že nechápu ani parkovanie na benzínke.. Ehm vyhláška 1-2020 neviem sa dočkať povýšenia.


Hudba pre 6.Kapitolu

Kapitola.6 - Moving up and down side to side like a rollercoaster

Všetko sa to pokazilo nebudem konkretizovať prečo som na tento blog nepísala niečo už viac ako 4 roky. Úspešne som ukončila školu za čo som na seba hrozne pyšná. Práca v právnickom sektore mi svedčí nemusím nosiť upotenú uniformu a honiť sa za niekým kto mi môže byť ukradnutý. Obhajujem klientov ktorý spáchali ťažké zločiny obhajujem ich česť. Po odchode z miesta kde líšky dávajú dobrú noc sa môj život zmenil o 360 stupňov. V Los Angeles som sa skutočne zamilovala vzala a rozviedla. Priateľ pracoval vo firme ktorá zabezpečovala právnickú ochranu osobám v núdzi. Pracovala som tam ako Administračná pracovníčka no táto práca sa mi zapáčila tak až som si urobila školu. Momentálne som Certifikovaná osoba na právne úkony v mene štátu a občanov hehe pravdepodobne sa ale vrátim do vidlákova zaspomínať na to aké to bolo pracovať pre skorumpovaný systém ten čo vlastne ani nefunguje a nikdy nebude pokiaľ bude PSA viesť niekto ako viedol v čase kedy som tam pracovala. Podmienky sa aj tu v Los Angeles zlepšili takže budem môcť vidlákovo navštíviť už čo skoro.. Tak sa snáď uvidíme jak to len pôjde.


Hudba pre 7.Kapitolu

Kapitola.7 - Párty doma

Lietadlo pristáva v Las Venturas je ale jasné že tento piatok neskončí len pri ceste taxíkom na hotel. Kamarátka Jennifer ma rovno berie do H2R klubu. Jammie X ktorý tu hrá extrémne bomby všade atmosféra že by sa dal krájať dym. Flaše s vodou lietajú vzduchom bitka pri každom vstupe špinavé záchody veď baby sa bavia. Alkoholu toľko že Supermarkety chcú vedieť dodávateľa. Drogy všade kde sa človek pozrie nech do seba hádžu odpad pokazia si život. Tancuje sa ďalej snáď sa ráno preberiem z opice aby som sa dostala aj do mesta


Hudba pre 8.Kapitolu

Kapitola.8 - Correction Officer?

Let's Groove Tonight.Nová práca? alebo poslanie. Rozhodla som sa zahodiť to čoho som dosiahla? Bývala práca pre PSA ma nenapĺňala a teraz smerujem na Diablovú cestu do väznice? Je zrovna toto to rozhodnutie ktoré chcem? Práca pri polícii bola neustála streľba,naháňačky vykrádačky chcela som oddych. Chcela som jednoducho zaradiť spiatočku a plným plynom vzad trochu spomaliť čas. Podarilo sa mi to útekom do Los Angeles. Teraz šoférujem kamión a k tomu sa hlásim do väznice asi som sa zbláznila no pre mňa je to správne rozhodnutie. v Los Angeles som získala pohľad za múry väznice a uvedomila som si že možno práve toto je to čo chcem robiť. Nieje tu mnoho práce no stále lepšie než len sedieť na zadku v kabíne kamiónu čo je síce krásne platená práca no nie dokonalá. Uvidíme čo ďalej.


Hudba pre 9.Kapitolu

Kapitola.9 - Kamarátka!

Asi každý má v živote moment kedy zistí že je sám nemá sa s kým rozprávať o problémoch a o ich riešeniach. Presne v tom som sa ocitla aj ja kto by povedal že počas obyčajnej reakcie na inzerát si nájdem tú najlepšiu kamarátku na svete akou je Niky :) Večer som si všimla inzerát na predaj zdvihákov pre autá ktoré som potrebovala a tak som na to reagovala a koho tam nevidím Niky s ktorou som neskôr večer skočila pokecať na Big Ear kde sme prišli na to že toho máme dosť spoločného a skutočne si rozumieme máme takmer rovnaké predstavy o živote a o tom čo od neho chceme. Dúfam len že toto priateľstvo nám dlho vydrží.


Hudba pre 10.Kapitolu

Kapitola.10 - Znovu k PSA?!

Nieje tajomstvo že pri PSA som už pracovala no netušila som že mi tá práca bude tak chýbať. Niekoľko mesiacov mimo mesto ale dalo pocítiť že PSA je asi to jediné čo mi ide najlepšie. Nechcem tvrdnúť celé dni v kancelárii chcem zažiť akciu vzrušenie chcem mať pocit tvorby dobra a pomoci občanom nechcem len stáť sa prizerať sa tomu ako kriminalita rastie nechcel zažívať pocity strachu keď vodičov v prepravných spoločnostiach denne okrádajú na diaľniciach chcem svojou troškou dopomôcť k tomu aby bol tento štát aspoň trochu bezpečnejší aj pre tých čo toho nemajú za desať kôp. Dúfam že pohovorom prejdem na výbornú a znovu sa pridám k tomuto skvelému zboru. Je to predsa len to jediné čo mi ide najlepšie.


Hudba pre 11.Kapitolu

Kapitola.11 - Fuck the police!

Práca u PSA ? Nie vďaka už po pár dňoch problémy s tím ako sa správame a čo ako robíme. Predstavte si že idete kamarátke zachrániť život pretože si postrelila priateľku a teraz chce spáchať samovraždu.Podarí sa vám ju zachrániť no aj tak za to chytíte interné vyšetrovanie ktoré sa nikam nepohlo. Postavenie mimo službu? Radšej som ten nadýchanej pičke položila odznak na stôl toto nemám za potrebu. K tomu samozrejme vyhadzov od W&C ktoré síce stálo za hovno no aspoň bol príjem hehe..


Hudba pre 12.Kapitolu

Kapitola.12 - Priateľka ktorú by som za nič nevymenila!

Máte na sociálnej sieti 300 priateľov no len pár sa ich vydá o pol noci na pomoc keď zostanete s autom bez paliva či s poruchou. Taká je Zoe je to to najlepšie čo ma za posledných pár mesiacov stretlo. Vtipná,milá,nápomocná to všetko v jednej osobe ktorá mi v živote pomohla viac než moja rodina známy či rádoby kamaráti. Som vďačná za to že som ju stretla. Dala mi prácu začali sme podnikať s elektronickou cigaretou kopce smiechu až nám tiekli slzy z očí. Zoe je plná nápadov ktoré sú niekedy kompletne šialené ako keď ju napadlo že využije svoj "talent" a na Toyotu Supra vytvorí polep polície z Tokia.. nejak ale nechytila odtieň a zo seriózneho polepu sa stal ten najkrajší polep sveta.. proste jej z rúk vypadlo asi päť obrázkov pánd (panda) ktoré dopadli rovno na auto. Som vďačná za každú sekundu s touto babuchou lebo každý moment s ňou je extrém zájeb.

@Lexikonn


 

22.2.2021 05:25, odstraněno 27.3.2022 00:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
22.2.2021 11:24, odstraněno 14.1.2022 12:26 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
22.2.2021 17:10, odstraněno 8.1.2022 22:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.2.2021 04:08, odstraněno 25.2.2021 12:42 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 11

Powered by LeoSight IFS
LT~43