Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Crazyho.


Kenny15

Hráč

19
23.2.2021 13:13, naposledy upraveno 23.2.2021 13:26 uživatelem Kenny15

Vážení a milý hráči. Tuhle stížnost podávám z toho důvodu, že se hráč Crazy včera dopustil jedné věci, kterou bych já osobě od něj nikdy nečekal, ale hovořil o tom, že si chce dát CK. V tu chvíli mě zrovna nenapadlo, že zmasakruje celou ZZS. Abych byl přesnější, tak mě, Včelku a Noyeho. (Pokud jsem na někoho zapomněl, tak ať mi napíše).

Kdo nemá představu, co se stalo, tak se to budu snažit popsat co nejlíp. Více méně probíhala jako každý den směna na VS, jak hasičů, tak i záchranky. Do toho přišel Crazy a něco s Heavym řešili. Následně mu ruplo v bedně. (dalo by se kvalifikovat jako porušení zdravého rozumu). Začal na všechny křičet ať ze stanice vypadnou, že tu nemají co dělat. Následně jsem teda odešel se převléct do duty. Crazy potom vytáhl zbraň a vystřelil do mě 3 rány. Začal jsem teda RPit injures i když jsem neviděl, jestli něco zaRPil on. Následně začal masakrovat zbytek ZZS a nakonec obrátil zbraň proti sobě a zastřelil se.

Tímto tě Crazy žádám, abys dodal tvůj videozáznam, pokud nějaký existuje a lidi z řad ZZS požádat o vyjádření co si o téhle situaci myslí, potažmo vyjádření těch, kteří byly zrovna u toho, protože nesouhlasím s banem který mi Lofánek udělil. Injures jsem RPil dostatečně. Vidím to, co se odehrálo, takže RPím co jsem viděl.

 

EDIT 1: Je vidět, že Crazy porušil pravidlo o zdravém rozumu. Kdyby se chtěl zabít tak by šel zaRPit že se oběsil na stromě, nebo že se utopil, nebo zastřelil někde jinde, ale to, že sebou vezme i půlku ZZS je podle mě moc, a mělo by se to nějakým způsobem řešit.

EDIT 2: Videozáznam jsem viděl. Děkuji za poslání. V době kdy po mě začal Crazy střílet, jsem byl ve výběru duty + jsem ještě něco řešil s jedním kámošem na MSG, + mi hrálo v uších rádio, a zrovna Kabáti, tak jsem si to dal poměrně nahlas, takže jsem neměl tolik času se věnovat tomu co se odehrálo. Stále trvám na tom, že jsem injures RPil dostatečně, a trvám na zmírnění banu.

 

 

S pozdravem Kenny15.

ToxicCZ

Hráč

7
23.2.2021 13:20

Zde přidávám záznam: https://www.youtube.com/watch?v=xuc5Oabqb0E

 

sandlerino

Hráč

39
23.2.2021 13:29

No dle mého mu sice v bedně ruplo, ale čistě IC. Přeci jen této RP akci předcházela vražda A. Strasze a přeci jako vysoce postavený člověk u HZS se nemohl něčemu takovému vyhnout.

Dle mého zde pravidla porušena nebyla.

Kenny15

Hráč

19
23.2.2021 13:40

Ahoj Martine.

Dobře, to souhlasím, ale taky se mohl odprásknout někde jinde, nebo se vybourat, potažmo se pověsit na strom. Když jako s sebou vezme půlku ZZS, tak není to trochu už přes čáru?

Kenny15.

23.2.2021 13:50, naposledy upraveno 23.2.2021 13:52 uživatelem Crazy

Ahoj Kenny, ban ti byl udělen za urážky v OOC chatu

a za non injuries, jelikož jsi začal mluvit do vysílačku po tom, co jsem do tebe poslal 5 střel.

 

EDIT 2: Videozáznam jsem viděl. Děkuji za poslání. V době kdy po mě začal Crazy střílet, jsem byl ve výběru duty + jsem ještě něco řešil s jedním kámošem na MSG, + mi hrálo v uších rádio, a zrovna Kabáti, tak jsem si to dal poměrně nahlas, takže jsem neměl tolik času se věnovat tomu co se odehrálo. Stále trvám na tom, že jsem injures RPil dostatečně, a trvám na zmírnění banu.

Na záznamu je vidět že jsem po tobě střílel když jsi do šatny běžel (13 sekunda záznamu)

 

EDIT 1: Je vidět, že Crazy porušil pravidlo o zdravém rozumu. Kdyby se chtěl zabít tak by šel zaRPit že se oběsil na stromě, nebo že se utopil, nebo zastřelil někde jinde, ale to, že sebou vezme i půlku ZZS je podle mě moc, a mělo by se to nějakým způsobem řešit.

Jak psal Sandleríno, předcházela tomu vražda policisty (Alex Strasz). Jelikož Pavel měl IC už problémy s policií, tak věděl, že by pro něj toto znamenalo konec tak se radši zastřelil. IC byl na všechny agresivní jelikož věděl že mu hrozí velkej problém.

 

Tímto tě Crazy žádám, abys dodal tvůj videozáznam, pokud nějaký existuje a lidi z řad ZZS požádat o vyjádření co si o téhle situaci myslí, potažmo vyjádření těch, kteří byly zrovna u toho, protože nesouhlasím s banem který mi Lofánek udělil. Injures jsem RPil dostatečně. Vidím to, co se odehrálo, takže RPím co jsem viděl.

 

Záznam se k tobě dostal.

 

EDIT:  "Polovinu záchranky" jsem sebou nevzal... Na místě jediný kdo dostal CK jsem byl já. Postřelil jsem je tam, protože byl ve špatný čas na špatném místě...

 

Kenny15

Hráč

19
23.2.2021 14:09

No dobrý hele, čekal jsem kdy něco podobného z tebe vyleze. Kdybys chtěl, tak se zastřelíš sám v kanclu, nebo před PSA. Kdybys OOC zapojil mozek, tak by ti docvaklo, že postřílet lidi co byly zrovna u toho by bylo asi k ničemu. Tak si mohl chvilku přemýšlet. Vykašlat se na to, a jít udělat něco jiného, než aby to za to všechno co jsi IC způsobil odskákal jeden člověk. Trošku nefér. Ale jak chceš. Vybral sis to sám, nikdo ti to krást nebude. 

Nicméně furt tam bylo těch věcí víc jak by se to dalo vyřešit. Rezignovat z postu majora, nechat se zavřít na psychinu, nebo se zastřelit někde jinde, ale to už jsem několikrát zmiňoval. Každopádně já si pořád trvám na svém, a to že jsem napsal jedno slovo, neznamená, že tě nějakým způsobem urážím v OOC. KDybych ti to psal minutu v kuse, budiž. 

 

23.2.2021 14:12

Já si myslím že taháš IC věci do OOC...

Kenny15

Hráč

19
23.2.2021 14:15, naposledy upraveno 23.2.2021 14:19 uživatelem Kenny15

Každý to přemýšlení má nastavené jinak, kapiš to? Asi ne, protože ty ani nevíš jak se taková mysl používá. Čistě teoreticky žádám o lock, a ban mi nechte.

Crazy, já být na tvém místě, tak si dopředu rozmyslím jak to udělám, abych zamezil zbytečnostem. Bohužel ty jsi to neudělal. 

Kdybych byl v podobné situaci, tak se to budu snažit řešit klidnější a smysluplnější cestou, než udělat na VS jatka. Prostě si pochybil, a taky bys měl nést za to následky.

sandlerino

Hráč

39
23.2.2021 14:19

Stížnost nemá za úkol vytvořit prostor pro bezúhonné hádání.

Stížnost zamítám.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~104