Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vypínání světel / Zapínání světel


ice

Hráč

18
23.2.2021 23:49, naposledy upraveno 24.2.2021 00:13 uživatelem ice

Zdravím Anxicek.

Dnes mne tak napadlo jak jsem koukal v mém kině na film, zda by nebylo možné, když zhasnu světla, aby obraz zůstal pěkně viditelný a neztmavnul se světly.
Myslím, že by to tomu kinu dalo atmosféru a také, že by lidé i na televizi měli lepší požitek z filmu.

Přikládám názorný příklad:

Se světlama

Bez světel

Samozřejmně chápu, že pokud to není možné tak se s tím nedá nic dělat.

S přáním krásné noci
Anxicek

ice

Hráč

18
24.2.2021 14:41, naposledy upraveno 24.2.2021 14:41 uživatelem ice

Zdravím Anxicek

Uběhlo 14 hodin od posledního editu tak doufám, že to nebude bráno jako double post.

    Když už jsem u toho kina, napadlo mne zda by nešlo přidat do hry jídlo a pití do kina, přeci jenom do kina se bere nachos, popcorn atd.

    Zatímco můj Josef_Mrkvička prodává lívance a párky v rohlíku. (Nechal bych v tom shopu do kina např. Hamburger, taco, sandwich.)

    Myslím, že by se to hodilo přidat, taktéž jako item "Lístek do kina", který by se prodával u sálu.

    Bylo by to pro lidi rychlejší než mi dávat peníze po jednom a čekat ve frontě.

    No tímto bych chtěl zažádat o přidání těchto itemů pro správnou a reálnou atmosféru v kině, přeci jenom je to RP a jít do kina s lívancem je docela divné.

 

S přáním hezkého dne

Anxicek

 

 

Holub

Hráč

46
25.2.2021 01:51

Napiš mi do PM na Discordu (ThePigeon) co všechno by jsi bral jako pokrmy a nápoje do kina.

25.2.2021 11:56

Ty světla bohužel nevyřešíme, jelikož "zhasnutí" v GTA vlastně vůbec neexistuje, na serveru jsme to obešli tak, že vypnutí světel v interiéru ve skutečnosti jenom vykreslí poloprůhledný černý obdélník přes tvoji obrazovku pod HUD. Řešením však mohou být tapety. Ztmav si všechny textury v interiéru pomocí tapet.


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024