Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrh ohledně frakčních vozidel.


ToxicCZ

Hráč

7
24.2.2021 10:36, naposledy upraveno 24.2.2021 11:33 uživatelem ToxicCZ

Zravím chtěl bych začít řešit jeden veliký problém, mám tím na myslí to že jsou po Montgomery rozházená frakční vozidla. Bylo by nejlepší kdo by chtěl mít frakci v mongomery tak by si vozidla museli dát do garáží z důvodu že tyto modely vozidel zpomalují server a celkově v herních zomách padají často FPS a tak podobně.

Snímky frakčních vozů:

Mám ještě dost snímku ale již už sem nelze je nahrát, mělo by se to nějak vyřešit nějákým systémem na odtahy či tím co jsem zmiňoval: pokud frakce v herní zoně frakční vozy do garáže.

Edit:

Řešit IC lagy?

Spíše by se to mělo též řešit OOC protože pro nové hráče to bude dost problém protože každej nemá nadprůměrný PC.

 

Zeintar

Hráč

49
24.2.2021 10:37

Řeš ICly se správní radou. Za chvíli budou volby. Třeba by mohl někdo prosadit "Zákaz parkování na zeleni". :)

24.2.2021 10:40, odstraněno 24.2.2021 10:41 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Scor

Hráč

63
24.2.2021 11:19

@Zeintar Proč by nemohli parkovat na zeleni, pokud ji třeba vlastní?

Zeintar

Hráč

49
24.2.2021 11:21

To je čistě IC věc. aby ti nějací ekoaktivisti nenadávali. =D

Holub

Hráč

46
24.2.2021 12:20, naposledy upraveno 24.2.2021 12:26 uživatelem Holub

Jen se k tomu vyjádřím. 

Hraju na slušné sestavě (minimálně ve srovnání s tím, co bylo předtím) a taky zde tu a tam pociťuji lehké framedropy. 

Jinak je to kombinace IC a OOC důvodu. Proč?

OOC - FPS dropy a záseky hry. I když je v pravidlech, že se lagy mají RPit (heh, hodně štěstí s RPením toho, že se do vás teleportovalo auto), tak stále jde o něco, co je způsobeno ze strany OOC a toho, jak synchronizace v MTA funguje. Je to něco, s čím nejde IC nic dělat (bavíme se o FPS dropech) krom koupě nové sestavy. Nebo taky ne?

IC - nějaký IC (možná i OOC) pitomec prostě nechal auta od firmy na trávě. Pokud se nepletu, tak vyhlášky obce Montgomery tohle zakazují snad od prvního měsíce serveru. Proč tam tedy ta auta jsou?

IC - odtahová služba je neschopná. Nebo taky ne?

OOC - vozidla jsou ve vlastnictví firmy. Vozidla od firem nelze odtáhnout jako běžná vozidla hráčů. A tohle je ta no-go situace. Můžete je odtáhnout pryč, ale to by mohl nějaký rejpal vnímat jako krádež (frakčních) vozidel.

A teď babo raď. 


Powered by LeoSight IFS
LT~110

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024