Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jacob_Williams nonrp

1 2



Helter

Hráč

15
26.2.2021 16:57, naposledy upraveno 26.2.2021 17:14 uživatelem Helter

https://youtu.be/GX1_GPYDIQo

 

 

 

mozte si vsimnut, ze nema nastartovany motor.. kedze tu nie je moznost pocut, ze niekto startuje, tak som nemal sancu zaregovat. Urcite by nestartoval motor, ked niekto na neho mieri zbranou.

26.2.2021 17:04, odstraněno 26.2.2021 17:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.2.2021 17:19

Milý Heltere,

 

Je úctihodné, že podáváš report jak na Matthewa, tak i na sebe. Aby nedošlo k nedorozumění, "RP" akce jsem byl součástí za Francescu Williams. Škoda, že na videu není i log toho, jak jsi plakal do local OOC, protože jsme dostali revive, abychom mohli RPit injuries. Troufám si říct, že název tvého videa "xd" značí počet číslic ve tvém IQ. Troufáš si podat report na někoho, kdo se snažil si zachránit život a ujet? Přeci jen, to auto by i bez kola jelo dále. Kolo bylo zničeno během jízdy, my jsme dojeli a dále to vozidlo nejelo. Ono i tvé RP svědčí o tvých zkušenostech, jako například nezaRPení svázání Jacoba, či chabé prohledání. K tomu vašemu okrádání se přidalo o DM, jelikož jste za námi jeli s cílem zabíjet a okrádat, což je DM. Svoje důvody "AlE vY bYsTe Mě MoHlI iDeNtIfIkOvAt" si nech pro sebe, jelikož by ti to bylo upřímně k ničemu. Sice jsi střelil Jacoba do hlavy, ale moje IC to přežila. Zde je názorná ukázka toho, co vše se může stát s lidskou myslí a jak fatálně může poškodit IQ dotyčného. Doufám, že sis svůj ban užil, snad jsi mi přivezl nějaké ovoce. Příště to zkus zaRPit lépe a vyber si lepší cíl. Moc by sis stejně nevydělal. 

"mozte si vsimnut, ze nema nastartovany motor.. kedze tu nie je moznost pocut, ze niekto startuje, tak som nemal sancu zaregovat. Urcite by nestartoval motor, ked niekto na neho mieri zbranou."

Možná jsi nový, nebo to tvoje myšlení ještě nepochytilo, ale při nastartování vozidla se spustí /ame. My tam na krajnici stáli se zapnutým motorem. Ujíždění od někoho, kdo na tebe míří zbraní je zcela normální. Sedíš ve vozidle, najednou přijede motorka a řidič motorky vytáhne zbraň. Tebe první co napadne, aby sis zachránil život je co? Prostě ujet, ať to stojí co to stojí. 

Neboj se, každý někde začínal s RP. Já též začínal a byl jsem špatný stejně jako ty. A pokud mi tu hodláš tvrdit, že jsi na RP déle jak dva měsíce, tak ti to nebudu věřit. Takové RP nemá ani průměrný člen Bushida, natož normální RP hráč. Styď se. 

Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne,
všemi a hlavně tebou milovaný Zchovankyo.

Helter

Hráč

15
26.2.2021 17:25, naposledy upraveno 26.2.2021 17:29 uživatelem Helter

Ja neviem ci si slepy, ale tvoja IC asi tazko prezila. A inak. Ako tvoja postava moze vystupit za jazdy ked auto ide okolo 60km/h ? 0:54 - Stale hovoris, ze to tvoja IC prezila xD? Obaja ste dostali PK, tak si tu nevymyslaj. Pozri si cele video, dikes. Ty vystupujes za jazdy - PowerGaming, tvoj kamarat najebe do steny a nic, ide si dalej, ziadne injuries. Cize ked ti pri okradavani dam PK, aby si si nic nepametal, tak to je DM? Lmao you are so pathetic xD

 

ja som mu dal pasku len pre to, aby som ho prehladal a on neklamal do /do, nezarpil som to, ok, moja chyba, dostal som ban, now it's your turn

 

o tom /ame som nevedel

26.2.2021 17:30, naposledy upraveno 26.2.2021 17:32 uživatelem Zchovankyo

@Helter 
A já nevím, či jsi hloupý, ale.. Ajo vlastně, vím, pardon. 

Mno, moje IC nevystoupila během jízdy, ačkoli to tak vypadalo. Když se vozidlo zastaví, ale né do 0km/h, např. do 2km/h, tak ta postava má delay pro vystoupení z vozidla. Což znamená, že já vystoupil z vozidla, když Jacob přibrzdil. Vzhledem k delayi jsem vylezl tehdy, kdy se znovu rozjel. A mimochodem, ano. Moje postava to přežila. Nejmenovaný admin mi dal na můj požadavek revive, jelikož jste mě zasáhli do hrudi (Toto je z mého pohledu, viděl jsem pouze zásahy do hrudi. Pokud máte důkazy na zásah do hlavy, pošlete mi to a omluvím se) a já RPil patřičné injuries. Injuries byly "Tři střely do břicha a dvě střely do hrudi" včetně velmi nízkého tepu a ztráty krve. Kvůli nerespondujícím ZZS jsem nemohl RPit Pneumotorax plíce, který jsem měl původně v plánu. Nadále se k tomu nehodlám vyjadřovat, jinak dopadnu jako ty. Měj hezký den.

Helter

Hráč

15
26.2.2021 17:32, naposledy upraveno 26.2.2021 17:33 uživatelem Helter

dal ti to Falleagle ok a ako si mohol vediet, ze si to dostal do hrude,, ked to ani nie je vidiet, jedine co je vidiet je krv lmao.

 

a zdrz sa komentarov na moju osobu, lebo jedine co si, tak rat a pathetic kid, a ten nema pravo sa k nicomu vyjadrovat, bb. Prosim o lock a nech sa k tomu vyjadri nejaky admin, dik.

OurMatthew

Hráč

26
26.2.2021 17:37, naposledy upraveno 26.2.2021 17:57 uživatelem OurMatthew

Zdravím tě Heltere,
video z mého pohledu již viděl hlavní ořecholouskač @neznamy#598 . Pochybuji, že kdyby u mne shledal nějaké pochybení tak by mi to neřekl. Počkáme si na vyjádření bohů.

EDIT K tomu motoru, ten jel celou dobu :D

26.2.2021 17:57, odstraněno 26.2.2021 18:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.2.2021 18:09, odstraněno 27.2.2021 08:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
FLYER udělil za tento příspěvek varování: doublepost

yuyuyunochan

Hráč

21
26.2.2021 19:03

Ahoj, není to sice úplně k tomuto tématu, ale přibližně 5-10 min předtím než se stalo toto, se mě snažil přepadnout jeden z těch dvou, sice to není na videu vidět, ale pamatuju si jeho skin a byl to "Neznámý E4". Šlo o to, že jsem ho s tahačem srazil z motorky a on vstal nasedl na motorku a jel dál. Přikládám video.

https://youtu.be/vY44DMCwsMc

PS: Omlouvám se, že jsem měl v pozadí puštěné ruské video :D

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~107

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024