Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Emily Stark


Lexikonn

Hráč

78
27.2.2021 01:47, naposledy upraveno 27.2.2021 14:04 uživatelem Lexikonn

Životopis

Jméno: Bc. Emily Stark

Datum narození: 21.6.1994

Bydliště: N/A

Vzdělání: VŠ Bakalářské 

Jazyky: Angličtina, Čeština, Francouzština 

Kurzy a dovednosti: Kurz RZP, Řidičské oprávnění B

 

Něco o mě

Jmenuji se Emily, pocházím z Francie. Moji rodiče jsou vysocí podnikatelé a chtěli mít doma i úspěšnou dcerku, tak jsem se po dokončení střední školy v Paříži, vydala do Ameriky, tam jsem vystudovala vysokou a stala se ze mě bakalářka. Do Ameriky jsem přijela s touhou poznat svět, nakonec jsem skončila v malém městečku v San Andreas, které jsem si z navštívených míst oblíbila nejvíce. V dětství jsem nebyla nikdy oblíbená, neměla jsem pořádně přátele, ani lásku. To mi dalo šanci se soustředit na vzdělání a nelituji, že jsem se dostala, kam jsem se dostala. Celý život se snažím být hodná a slušná, nikdy jsem nekouřila a alkohol je u mě hodně vzácný. Můj životní sen je být lektorka, či se dostat do nějaké prestižní společnosti. Ráda se seznamuji s novými lidmi, i když je to něco co mi zrovna nejlíp nejde. Mezi mé koníčky patří knihy a jazyky.

 

Vzhled

Střední blond vlasy, čistá pleť, 153cm, hubená postava, zelené oči


Powered by LeoSight IFS
LT~30