Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban (TenSammy)


neznamy#4744

Smazaný účet

6
27.2.2021 23:45, naposledy upraveno 27.2.2021 23:52 uživatelem neznamy#4744

Zdravíčko. Dnes večer došlo k tragikomickej situácii.

Na večer som si povedal že začnem hrať za postavu bezdomovca. Chcel som si urobiť obrázok o správaní hráčov kto ako bude reagovať a aké RP vlastne zažijem. Dlho som niečo také neerpil a preto som nevedel do čoho idem no šlo mi to. Pár hráčov som vyspovedal vyveštil som im osud lásku rodinu a mali alespon spestrenie RPčka. Nikto sa nesťažoval nikto nemal problém dokonca som veštil členom PSA.. ani jeden report za celé 2 hodiny hry. Po nejakom čase veštenia som zastal na námestí v Blueberry kde si prišiel vyveštiť nejaký chlapík od DLH. Dal mi peniaze vyveštil som mu a on že ide na svadbu. Vzali ma na svadbu akože mám ísť vyveštiť novomanželom. Normálne som sa správal po celý čas nedošlo k porušeniu ani jedného herného pravidla. Či už je to NonRP Acting , NonRP Injuries a podobne. Po tom čo sme dorazili do San Fierra bolo tam viac hráčov a komunikácia viac menej len OOC.. nuda nikto nič nerobil len nečinne stál alebo mal AFK. Jak som tam došiel normálne som sa predstavil že príjemný dobrý večer ručičky bozkávam veštec Ernest normálne ma predstavili že tento prišiel vyveštiť novomanželom všetko v poriadku. Potom som sa nejak snažil nadviazať RP keď ma polovica vyhadzovala druhá písala do lokálu a tretia stála jak socha u mola. Začal som komunikovať s nejakým hráčom čo je v logu vidieť pýtal sa či bude mať v blízkej budúcnosti nejaké dievča normálne. Tak som mu pekne zaerpil že vyťahujem kartičky a kráľovná.. sedmička a podobne normálne RP nehovorím jasne je to trochu funny odľahčenie je to beztak postava len na to určená no všetko šlo v pohode chalan si ma pridal do friends a bol spokojný.. keby to rpím úplne zle tak si myslím že na mňa kašle a ide preč a o RP sa nezaujíma. Po tomto som skontroloval inventár odniesol som nejaké flašky zo zeme na stôl a chcel som odísť no moja postava nemala jedlo a tak som prišiel k Jaučukovy a nejakému jednému hráčovi že či by som si nejaké zbitky mohol vziať lebo že to jedlo je pre hostí a tak.. on že jasne že zoberte si a chodte preč.. a tak som aj urobil a pri odchode som napísal to čo je v logu. Nič vulgárne som ja osobne nikomu nenapísal len to že sa zachovala CZ/SK komunita tak jak som čakal ako náhle niekto rpí niečo čo nikto iný neerpí je to problém a je nechcený. Keď niekto rpí po piči krásnu čajku 7D Cecky čo dá každému tak je každý Happy... no keď niekto rpí tvrdého bezdomovca čo sa reálne snaží niečo urobiť niekomu pomáhať tak je problém... čo už trochu som vybuchol v reporte kedže si pán Jaučuko vypol PMky.. ale za jedno slovo Perma? no neviem... akože pochopil by som Kick prípadne Ban na 1-3 hodinky... ale permu?

 

 

Log Ping (Kotvy v logu zaujímavé časti pasáže kde je vidieť za čo je ban udelený)

27.2.202123:14:51 - Rozlúčenie IC s pánom ktorý mal svadbu. (Jacob Black)

27.2.202123:14:57 - (Tu v OOC len píšem ako sa každý zachoval k hráčovi a že ten čo chce začať šancu nemá)

27.2.202123:30:08 - Tu mi prišla prvá PMka od Jaučuka ktorý mal potrebu ma kontaktovať počas hry. Nijak som sa mu neprosil no pravdepodobne mu nedalo svedomie a potreboval vyvolať hádku.

27.2.202123:30:22 - moja odpoveď na jeho prvú PM

27.2.202123:30:35 - Moja druhá odpoveď na jeho prvú PM

následne si vypol PMky pretože je jednoduchšie si vypnúť PM a nereagovať ako čeliť tvrdej realite a to tej že tá RP akcia stála za starú belu. pod Pojmom Roleplay sa rozumie hranie role postavy kedy hráč v OOC priestore hrá za postavu v IC priestore. Hráč by mal po celú dobu svojho RP zostávať len v IC priestore a lokál OOC chat by mal používať len na nezbytné veci.

 

Odôvodnenie žiadosti o unban : Nakoľko som Jaučuka nijak priamo neprovokoval a vyjadril som v lokále len svoj názor aj to dosť ďaleko od akéhokoľvek RP nemyslím si že je ban udelený právom. Je pravda že som do reportu trochu vybuchol a nazval ho píčou no bohužiaľ pokiaľ sa somnou chce hádať niekto kto absolutne neovláda základy tejto hry tak je zbytočné tu vôbec niečo hrať. Rád by som teda vedel hlavný dôvod tohoto banu kedže je jasné že za ten Report to nieje. Jedno slovo predsa nemôže znamenať perma ban.. kde sme v časoch Komunizmu?

 

Poprosím o odpoveď nech viem na čom som.

 

 

 

LINK NA LOG : https://leosight.cz/logs/NznCwueuHc

Jaucuko

Hráč

11
27.2.2021 23:53, naposledy upraveno 27.2.2021 23:54 uživatelem Jaucuko

Ahoj no, z mého pohledu na tu situaci:

Pokud se nepletu, někdo tě odtamtud vyhazoval, navíc nevím, jestli by ses jen tak motal mezi X lidí který očividně oslavovali, tudíž to považuju jako kravinu.

 

K těm PM:

Mám VIP a jsem po svatbě, tudíž ano vypl jsem si PMka, navíc nemám v plánu se zbytečná hádat.

K tobě jako hráči:

K tomu se ti vyjádřím do DC pokud budeš chtít, ale myslím, že jsem se k tomu vyjádřil jasně v PM, nezměnil ses, jen s tím rozdílem, že teď už nebudu toužit po tvým obdivu jako tomu bylo kdysi ;)

EDIT::

Souhlasím se zkrácením, či zrušením trestu

28.2.2021 00:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.2.2021 00:24
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.2.2021 01:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~36