Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

OOC chat


STAVIK

Hráč

17
1.3.2021 10:47, naposledy upraveno 1.3.2021 10:48 uživatelem STAVIK

Zdravíčko. Nevím jestli to tu už bylo nebo ne, tak to když tak smažte. O co vlastně jde.. Jde o vypnutí OOC chatu z důvodu zbržďování RP, zbytečný spam a věřím, že některým hráčům přestane být zle z výroků a nadávek, které jsou v ooc chatu pořád. Určitě to není ani dobrá vizitka vzhledem k nováčkům. Viz já, udělal jsem si novou postavu a během 15ti minut jsem byl už v ooc chatu kokot, protože jsme se s týpkem srazili. Pak se není čemu divit, že to dělá každý druhý.

Chat bych dal jenom na povolení adminů, např. při řešení reportu

 

1.3.2021 10:53

Ahoj, já jako hráč stím nesouhlasím.

Důvod: ten je zkrátka jednoduchý, protože OCC chat je v MTA důležití, a nemůžu si představit Skimo bez OCC.

Takže nesouhlasím.

 

Pozdravem: Mike 💪

Sensei

Hráč

27
1.3.2021 10:55

Na sampe bolo pravidlo, že nemohol byť zneužívaný.

 

8.3.2021 17:57

 OOC je OUT OF CHARACTER takže mimo rp můžeš si tam povídat s kámošem nebo něco řešit s adminem.

Chápu že tam můžou nadávat ale můžeš udělat screan a podat report za ooc nadávky

 

je to můj osobní názor.

 

8.3.2021 20:19, naposledy upraveno 8.3.2021 20:21 uživatelem SedliX

Já osobně nesouhlasím s tím, aby se lokální OOC chat paušálně zamknul a odemknout by ho mohl jen administrátor, zavedl bych to spíše naopak, že by administrátor mohl OOC chat prostě típnout, ale normálně by byl otevřený.

Pro všechny, kteří tu argumentují, že bez OOC nejde hrát, vzpomeňte si na pravidlo č. 1 - jste povinni vždy hrát IC, vytvořit OOC situaci smí jen administrátor. Jednoduše řečeno může být jakákoliv komunikace v OOC porušením pravidla č. 1 a je možné ji trestat. To platí i v případě, kdy někdo poruší pravidla a vy na něj podáte report. OOC situaci smí vytvořit až administrátor, tedy IC se přerušuje ve chvíli, kdy někdo z AT report přijme, portne se na vás a IC situaci pozastaví. Obzvlášť poslední bod, který zde zmiňuju, hráči ale zapomínají. 


Powered by LeoSight IFS
LT~87

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024