Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosím o vysvětlení banu


1.3.2021 14:25

Ahoj @Rataj, rád bych věděl za co jsem dostal ban přesněji, jediné co vím je za údajné neRPení injuries. Řekneš mi prosím aspoň o co šlo? Nebo poslat ten dúkaz co ti hráč dal jestli si nespectatoval?

1.3.2021 14:28, naposledy upraveno 1.3.2021 14:29 uživatelem Rataj

S povolením hráče, který tě nahlásil a video nahrál jej uveřejňuji:

Zcela jasný důkaz na Non-RP Injuries, kterého jsi se dopustil a za které jsi byl potrestán.

1.3.2021 14:32, naposledy upraveno 1.3.2021 14:42 uživatelem Derbo

Já z motorky seskočil sám ( i když to vypadá že mně naboural ) a moje postava udělala salto čímž předešla zraněním.

 

@Rataj

 

Edit: Doporučuji rychlost 0.25

1.3.2021 14:49, naposledy upraveno 1.3.2021 14:52 uživatelem SedliX

Ahoj,

já se moc omlouvám, že vstupuji do žádosti o UB, která se mě netýká, ale nemůžu si pomoct a musím odpovědět na tvůj argument obrázkem, který máme nalepený na oddělení:

Je to obrázek propagující darování orgánů od transplantačního centra IKEM.

Co tím chci říct? Tvá postava neměla helmu ani žádné jiné ochranné vybavení, které by jí snad umožnilo salto přežít v plném zdraví. S ohledem na rychlost, s jakou se před nehodou tvá postava pohybovala, by to s největší pravděpodobností skončilo minimálně kraniotraumatem, spíše polytraumatem (definice: Polytrauma je postižení nejméně dvou orgánových systémů, z nichž alespoň jeden ohrožuje pacienta na životě.). Jsem si totiž naprosto jistý, že kromě nervového systému by to odnesl také kardiovaskulární systém (hemoragický hypovolemický šok) a s vysokou pravděpodobností i respirační systém (pneumotorax apod.). V nejhorším případ by to skončilo zraněním neslučitelným se životem a smrtí na místě události.

S tím darováním orgánů to přeci jen není tak snadné, protože z motorkáře, který je na zemi namazaný jak paštika na chlebu (nemám nic proti jízdě na motorce, naopak mi jsou motorky docela sympatické, ale z hlediska medicíny tomu tak prostě je), orgány nevezmeš. Můžeš vzít pouze ty orgány, které jsou perfundované, tj. dárce musí mít zachovaný oběh krve, ventilaci lze nahradit přístrojově. 

WOXOFF

Hráč

4
1.3.2021 14:51

Ja som pred chvíľou dostal ban za non RP a na konci videa som zachytený, Úplnou náhodou som si pozrel tento príspevok lebo som videl že má niekto rovnaký problém ako ja.Pozrite si môj príspevok prosím. Dôkaz je na konci toho videa čo pán admin alebo kdo to je zverejnil

 

 

 

1.3.2021 14:52, odstraněno 1.3.2021 14:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.3.2021 14:55

Aj keď si nemyslím že by z toho bolo veľa závažných zranení nedal by sa ban aspoň skrátiť?

 

@Rataj

1.3.2021 15:01

Přestaň mě laskavě označovat v každé tvé odpovědi.

Prostě jsi neRPil Injuries a za to jsi byl právem potrestán.

Počkej si na skončení banu a pouč se tak ze svých chyb.

Ke zkrácení banu nevidím důvod, obzvláště když se jedná o tvůj již 12. ban, to jsem na tebe naopak byl ještě velice mírný.

Holub

Hráč

45
1.3.2021 15:51

Jen se vyjádřím k jedné věci - ono je ve výsledku jedno, jestli jsi z té motorky vyskočil (což jsi vyskočil, neboť to jde vidět na animaci), nebo ne, pač tak či onak by jsi asi jen tak neskočil na silnici, neudělal takhle tvrdý kotoul na asfaltu (ještě k tomu s kinetickou energií, kterou jsi nabral během toho seskoku) BEZ helmy. Jako sorry, ale bez ohledu na to, zda jsi byl sražen, nebo jsi sám skočil, by šlo o Non-Injuries.


Powered by LeoSight IFS
LT~63

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024