Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť na baču


Helter

Hráč

15
2.3.2021 09:59, naposledy upraveno 2.3.2021 10:18 uživatelem Helter

Dnes som dostal nezmyselný ban. Bača dal ban hráčovi, ktorého som okrádaval, lebo neerpil injuries (na začiatku videa) + potom ako nabúral do steny (0:18) a potom si išiel ďalej, ešte aj s prestrelným kolesom. 

0:24 si môžte  všimnúť, že Riggs začal písať, že ho prepadávajú a písal lokáciu (dodávam logy, ako sa k tomu priznal). Ja som kvôli tomúto NONRP nemohol ďalej RPiť a samozrejme došla PD, tak som začal utekať. Potom ma zrazil Bača, nechtiac som nasadol na motorku, ale hneď na to som vystúpil a RPil injuries. Dodávam logy:

 

- Tu ma zrazil a nechtiac som nasadol na motorku, ale hneď na to som vystúpil a rpil injuries (status sa v logoch neukazuje)

 

 

 

 

 

- -tu si môžte všimnúť, ako sa priznal, že to písal vtedy, keď schádzal dole z kopca (+ ajtak neerpil fear + injuries, čiže by sa toto ani nestalo)

 

 

 

Bača by mal zvážiť, kedy má banovať a kedy nie, keďže týpek tu jasne porušil pravidlá, za čo bol potrestaný. Situácia, ktorá sa stala potom (že som nechtiac nasadol na motorku a zišiel dole a rpil to až po 4-5sec) by sa nestala, keby týpek správne RPil. 

 

E: 10:18 - dodávam video

https://youtu.be/N7U6m78eToo

 

acaBeNendohzoR

Hráč

69
2.3.2021 13:11

Tak začnem, ano hráč na které jsi si podal report dostal ban, a ano také si dostal ban. To že někdo porušuje pravidla tě neopravňuje porušovat také, argumentoval si zde non rp fearem, který ovšem byl v tom případě i z tvé strany. K těm injures narazil si do auta, poté co si spadl z motorky sis ji omylem odemkl a skočil na ní a popojel, to sem jako miss moc nezdá. Možná by si mě zvážit, kdy přijmout trest a kdy si podat stížnost. Mezitím co mishator je jinak bezproblémový hráč, na tebe je těch reportů více. Skus se nejdříve zamyslet nad sebou a až poté nad ostatními.

Helter

Hráč

15
2.3.2021 13:16, naposledy upraveno 2.3.2021 13:22 uživatelem Helter

Nah. Pokiaľ by mišátor správne RPil (injuries a tak, a nepísal do vysielačky keď letí vo vzduchu a keď dostal ranu do krku + nabúral do steny a stále si išiel aj s rozbitým kolesom), tak by tam PD nedošla. Čiže, ako admin by si mal rozmýšľať a zobrať to aj z tejto strany. Tá situácia s tebou by sa tiež nestala, ako som už vravel, keby RPil. Ano z mojej strany bolo zlé zahrané,  že som nasadol na motorku, ale hneď na tom som si uvedomil čo sa stalo a začal som RPiť injuries a tiež čo som RPil to, čo robila PSA, tak laskavo neprekrúcaj. Ale ako vravím, nestalo by sa to, keby mišátor rpil.

misatorcz

Hráč

45
2.3.2021 14:09, naposledy upraveno 2.3.2021 14:10 uživatelem misatorcz

Tak abych se ti vyjádřil heltere též. Píše do vysílačky ve vzduchu? Samozřejmně že když padám tak tam napíšu Aaaaaaaaaa!!  Jízda s prostřelenými kolami u 4x4 proč ne. V realitě se ti kolo nerozletí na 100 kousíčků když do něj střelíš 9mm. Injuries když jsi mě střelil  do krku? Myslíš to kde jsem měl full HP ahaaa. No myslíš taky to kde jsem narazil do skály? Ach áno áno narazil jsem do skály ale v malé rychlosti, s pásem, a do pravého blatníku. Čili nic závažného.  Thats All. 

Edit: buď rád že s tvojí historií jsi měl jenom 1 hodinu.

Holub

Hráč

46
2.3.2021 14:20

Dovolím si drobnou poznámku...

"No myslíš taky to kde jsem narazil do skály? Ach áno áno narazil jsem do skály ale v malé rychlosti, s pásem, a do pravého blatníku. Čili nic závažného. Thats All."

Skály ale nejsou vyrobeny z gumy. Když do toho napálíš, tak tě to neodmrští takhle. Ano, je to jenom hra, ale je to tak.

Helter

Hráč

15
28.3.2021 15:41

Takže? @neznamy#598


Powered by LeoSight IFS
LT~118